FC Barcelona – Napoli: bonus 300 zł za gola Dumy Katalonii

FC Barcelona - Napoli bonus

ODBIERZ BONUS

300 złotych bonusu za gola FC Barcelony przeciwko SSC Napoli przygotował bukmacher Betfan. To legalny polski operator, a o tym, jak skorzystasz z promocji przekonasz się czytając poniższy tekst.

Bonus 300 zł za gola FC Barcelony w meczu z SSC Napoli

Betfan przygotował bonus dla nowych graczy, a więc takich, którzy nie posiadają jeszcze własnego konta. Wymagana jest rejestracja z kodem promocyjnym BETFANMAX. Kod podajesz w trakcie rejestracji lub opcjonalnie możesz kliknąć w przycisk “odbierz bonus” na wstępie tekstu, a kod zostanie automatycznie aktywowany.

Co jeszcze trzeba zrobić, aby otrzymać bonus za gola FC Barcelony w meczu z SSC Napoli? Wpłacić dokładnie 30 złotych oraz za dokładnie 30 złotych wysłać pierwszy w historii konta kupon SOLO lub AKO. Na kuponie musi znaleźć się zakład na mecz FC Barcelona – SSC Napoli. Może to być dowolny typ. Jeżeli Barca strzeli gola, na Twoim koncie pojawi się freebet 300 zł. Możesz zagrać za bonus tak jak chcesz, ale wygrana będzie pomniejszona o wartość przyznanego freebetu.

Mecz FC Barcelona – SSC Napoli już we wtorek 12 marca 2024 roku. Jego początek, podobnie jak wszystkich spotkań fazy pucharowej Ligi Mistrzów, wyznaczono na godzinę 21. Jeżeli wierzysz, że Barca strzeli, warto skorzystać z promocji w Betfan – 300 złotych.