Betclic gra bez podatku na wszystko. Świetna oferta!

Betclic gra bez podatku

Nie wybrane zakłady czy kupony, a wszystkie zakłady sportowe bez podatku – to najnowsza propozycja bukmachera Betclic, która obowiązuje od 11 marca aż do 14 kwietnia bieżącego roku.

ODBIERZ BONUS

Graj bez podatku w Betclic!

Wskazana oferta dotyczy zarówno nowych, jak i już zarejestrowanych użytkowników Betclic. Jeżeli nie masz konta, to jest to idealna okazja, aby je założyć z kodem promocyjnym BETPLMAX i odebrać najwyższy bonus powitalny.

Zakłady bez podatku dostępne są na cała ofertę sportową dla następujących kuponów:

  • przedmeczowe
  • na żywo
  • akumulowane
  • pojedyncze

Jak zatem widzisz, w Betclic bez podatku możesz grać na wszystko, co tylko związane ze sportem. W praktyce oznacza to, że bukmacher bierze na siebie 12% podatek bukmacherski. Dzięki temu, jeżeli postawisz przykładowo za 100 zł po kursie 2.00, to wygrasz 200 zł, a nie jak wcześniej 186 zł. Różnica jest znacząca.

Betclic dokonał także zmian w ofercie powitalnej. W czasie obowiązywania promocji bez podatku na cały sport, cashback powitalny zostaje zmniejszony z 200 zł do 50 zł. Na całe szczęście obie promocje się łączą. To oznacza, że Twój zakład ubezpieczony także będzie wyłączony z podatku, a potencjalnym zwrotem również będziesz mógł zagrać w ten sposób.