Gamrot – dos Anjos: 300 zł za wygraną Polaka na UFC 299

Gamrot - Dos Anjos bonus 300 zł

ODBIERZ BONUS

300 zł bonusu za wygraną Mateusza Gamrota z dos Anjosem można zgarnąć u buka Fortuna. Sprawdź jak odebrać ten wyjątkowy bonus na UFC 299.

Bonus 300 zł za zwycięstwo Gamrota z dos Anjosem

Fortuna przygotowała ten bonus dla naszych czytelników. Wymagana jest rejestracja z linku w tekście oraz spełnienie kilku dodatkowych warunków. Oto wszystkie formalności:

  1. Rejestracja z linku w tekście.
  2. Wyrażenie obu zgód na kontakty marketingowe
  3. Wpłata minimum 30 zł
  4. Postawienie za minimum 2 złote zakładu na wygraną Gamrota z dos Anjosem

Jeśli trafisz, to do Twojej wygranej po kursie, zostanie doliczony bonus o wartości 300 zł. Szczegółowe zapisy regulaminu dostępne są u Fortuny. U tego bukmachera możesz zgarnąć też freebet 20 zł bez depozytu za rejestrację konta.

W Fortunie obejrzysz całą galę UFC 299 całkowicie za darmo. Wymagana jest jedynie rejestracja konta, co można połączyć oczywiście z zakładami i bonusem na walkę Gamrot – dos Anjos.

OGLĄDAJ TUTAJ

Mateusz Gamrot jest ogromnym faworytem bukmacherów. Polak kroczy po swoje trzecie zwycięstwo z rzędu i szanse walki o tytuł. Być może potencjalna wygrana nad dos Anjosem go do tego celu zbliży. Wszak obecnie Gamer jest już notowany na szóstym miejscu rankingu lekkiej dywizji w UFC. Trzymamy kciuki.