Khalidov – Adamek: 400 zł nagrody za trafienie zwycięzcy

Khalidov - Adamek bonus 400 zł Fortuna

ODBIERZ BONUS

400 złotych to bonus, przygotowany przez bukmachera Fortuna na walkę wieczoru podczas gali KSW Epic, Mamed Khalidov – Tomasz Adamek. Wystarczy, że wytypujesz zwycięzcę pojedynku, a bonus może być Twój. Poniżej zapoznasz się ze szczegółami.

400 zł bonusu za zwycięzcę walki Khalidov – Adamek

Promocja dotyczy osób, które nie posiadają jeszcze własnego konta w zakładach bukmacherskich Fortuna. Należy zarejestrować je z wykorzystaniem linku na wstępie tekstu “odbierz bonus”. Konieczna jest akceptacja zgód marketingowych i pierwsze doładowanie o wartości minimum 30 złotych. Ostatnim krokiem jest postawienie zakładu o wartości minimum 2 złote na zwycięstwo Mameda Khalidova lub Tomasza Adamka podczas gali KSW Epic. Jeżeli trafisz ze swoim typem, otrzymasz od Fortuny 400 złotych bonusu.

Gala KSW Epic już w sobotę w Gliwicach. Będzie to świętowanie 20. urodzin tejże największej federacji mma w Polsce. Nie dziwi więc, że włodarze wytoczyli największe armaty i w walce wieczoru dojdzie do starcia pięściarskiej legendy, dwukrotnego czempiona Tomasza Adamka z ikoną polskiego mma, a więc Mamedem Khalidovem.