KSW Epic PPV za 10 zł. Odbierz voucher i oglądaj galę

KSW Epic PPV

ODBIERZ BONUS

Możesz oglądać KSW Epic PPV nie za 40,99 zł jak w standardzie, a jedynie za 10 złotych. To oferta, którą przygotował legalny bukmacher Fortuna. Żeby z niej skorzystać, kliknij w czerwony przycisk u góry, załóż konto wpisując kod KSWKOD i postaw zakład za min. 10 złotych. Szczegółowy regulamin promocji znajdziesz na stronie wspomnianego operatora.

Odbierz voucher na KSW Epic PPV – oglądaj za 10 złotych!

Fortuna od dłuższego czasu jest oficjalnym partnerem KSW, a więc nie mogła przegapić okazji do świętowania 20. urodzin tej największej organizacji mma w Polsce, ale i śmiało można stwierdzić, że także w Europie. Stąd przygotowany został między innymi bonus na KSW Epic PPV. Jeżeli spełnisz opisane we wstępie warunki, otrzymasz darmowy voucher na oglądanie gali KSW Epic.

Przypomnijmy, że to wydarzenie już 24 lutego, a więc w najbliższą sobotę w Gliwicach. Na gali dojdzie do wielu elektryzujących pojedynków, a jej ukoronowaniem będzie starcie na zasadach boksu, pomiędzy dwoma wielkimi mistrzami, a więc Mamedem Khalidovem i Tomaszem Adamkiem. Tego nie można przegapić, a więc okazja na tańsze KSW Epic PPV spodoba się zapewne wielu fanom sztuk walki w Polsce.

Oto szczegółowy regulamin, jak zdobyć we Fortunie na KSW Epic PPV:

  1. Zarejestruj się z czerwonego przycisku w tekście i wpisz kod KSWKOD.
  2. Wpłać minimum 25 złotych
  3. Postaw za minimum 10 złotych zakład ako, z co najmniej dwoma zdarzeniami na KSW Epic
  4. Jeżeli spełnisz te warunki, otrzymasz voucher na KSW Epic PPV.

ODBIERZ BONUS

Po wszystkim wystarczy, że wejdziesz na stronę https://kswepic.tv/ i klikniesz w zakładkę “zrealizuj kod”. Przepisz lub skopiuj tam kod i oglądaj walkę Khalidov – Adamek oraz całe KSW Epic za darmo.