Skoki narciarskie dzisiaj, kiedy i gdzie oglądać na żywo (25.02.2024)

Skoki narciarskie dzisiaj, kiedy i gdzie oglądać na żywo (25.02.2024)
Icon Sport

Po tym czego doświadczyłem w sobotę, na skoki narciarskie dzisiaj czekam z przysłowiowymi wypiekami na twarzy. Sprawdź, gdzie i o której godzinie startują popołudnie zawody w Oberstdorfie.

OGLĄDAJ TUTAJ

O której godzinie i kiedy skoki narciarskie dzisiaj?

Niedziela, 25.02.2024 r.

14:30 – Kwalifikacje

16:00 – Konkurs indywidualny

Plan rywalizacji na skoczni im. Heiniego Klopfera będzie dziś dokładnie taki sam, jak miało to miejsce w dniu wczorajszym. Punktualnie 0 14:30 powinny wystartować kwalifikacje, które wyłonią najlepszą czterdziestkę skoczków mogących przystąpić do pierwszej serii konkursowej. Ta natomiast wystartuje prawdopodobnie punktualnie o 16:00.

Gdzie oglądać skoki narciarskie na żywo?

Niedziela będzie kolejnym i zarazem ostatnim dniem, kiedy w Oberstdorfie będą królować skoki narciarskie. Gdzie będzie można śledzić przebieg konkursu indywidualnego? Jedną z najciekawszych opcji jest strona internetowa bądź aplikacja Superbet. Bukmacher od jakiegoś czasu mocno współpracuje z Polskim Związkiem Narciarskim i w związku z tym skoki stały się jedną z kluczowych gałęzi jego oferty. Do śledzenia transmisji potrzebne jest jedynie zarejestrowane konto gracza.

OGLĄDAJ TUTAJ

W telewizji stosowny przekaz na żywo pojawi się naturalnie na antenach stacji TVN, Eurosport 1 oraz Eurosport 2.

Przebudzenie Stocha

Zdecydowanie największym pozytywem sobotniego konkursu w Oberstdorfie była bardzo dobra postawa Kamila Stocha. W szczególności druga z prób trzykrotnego mistrza olimpijskiego wywołała dużo radości, zapewne nie tylko na mojej twarzy.

Przebieg piątkowego konkursu duetów pokazał natomiast, że przy nieco większym szczęściu także nasi pozostali reprezentanci mogą spróbować jedną z głównych ról na niemieckim mamucie. Do dyspozycji Słoweńców oczywiście im bardzo daleko, ale mocno wierzę w to, że skoki narciarskie dzisiaj będą dla nich szczęśliwe.