Kurs 150.00 na zwycięstwo Gamrota z dos Anjosem (UFC 299)

Kurs 150.00 na wygraną Gamrota

ODBIERZ BONUS

Mateusz Gamrot w nocy z soboty na niedzielę tj. z 9 na 10 marca zmierzy się z byłym mistrzem kategorii lekkiej Rafaelem dos Anjosem. Polak jest zdecydowanym faworytem walki wśród wszystkich legalnych bukmacherów, a kurs 150.00 na jego triumf przygotował  Superbet. Zobacz w tekście jak skorzystać z tego bonusu.

Gamrot – dos Anjos: kurs 150.00 na wygraną Polaka

Bonus przygotowany jest dla czytelników naszej strony. Wymogiem jest rejestracja z kodem LUBSUPER. Oto kompletny regulamin promocji:

  1. Zarejestruj konto w Superbet z kodem LUBSUPER
  2. Zaakceptuj zgody marketingowe
  3. Wpłać 50 złotych lub więcej na grę
  4. Postaw za 2 złote lub więcej zakład na wygraną Gamrota z dos Anjosem

Jeśli trafisz, do Twojego konta, oprócz standardowej wygranej po kursie oferowanym przez Superbet, zostanie doliczone 300 złotych w formie freebetu.

Warto odnotować także, że w Superbecie po rejestracji konta możesz oglądać całą galę UFC 299 za darmo.

OGLĄDAJ TUTAJ

Mateusz Gamrot wygrał swoje dwa ostatnie pojedynki dla organizacji UFC i ma chrapkę na trzecie zwycięstwo pod rząd. Dos Anjos jest już jedną nogą na emeryturze, ale nie można lekceważyć doświadczenia Brazylijczyka, który niegdyś był mistrzem kategorii lekkiej. Zapowiada się ciekawe starcie, jak i cała gala UFC 299 w Miami. Bonus, a w zasadzie to kurs 150.00 na wygraną Gamrota to ciekawa opcja dla typerów, którzy jak wspomniałem, nie mają jeszcze swojego konta w Superbet. Ten bukmacher oferuje także 3755 zł na start. Wymagane jest jednak wprowadzenie kodu LUBSUPER.