Molde FK – Legia: 300 zł bonusu od STS za gola Legii

Molde FK – Legia: 300 zł bonusu od STS za gola Legii
Icon Sport

Przed Legią Warszawa pierwszy mecz w 1/16 finału Ligi Konferencji Europy. Wojskowi trafili na norweskie Molde FK, a bukmacher STS przygotował 300 złotych bonusu, jeżeli Legioniści strzelą na wyjeździe przynajmniej jednego gola.

ODBIERZ BONUS

300 zł bonusu od STS za gola Legii przeciwko Molde FK

Oferta została przygotowana z myślą o nowych użytkownikach, którzy nie mają jeszcze własnego konta w serwisie bukmacherskim STS. W związku z tym, podczas rejestracji wymagany jest kod promocyjny STS: STSMAX. Wpiszesz go w ostatnim kroku formularza rejestracyjnego. Oto szczegółowe warunki bonusu 300 zł za gola Legii przeciwko Molde FK:

  1. Przejdź do STS naszym linkiem.
  2. Otwórz konto, podając w formularzu kod STSMAX.
  3. Zaakceptuj zgody marketingowe.
  4. Dokonaj wpłaty minimum 50 zł.
  5. Zagraj za minimum 2 złote zakład na gola Legii przeciwko Molde FK.

ODBIERZ BONUS

Jeżeli trafisz swój zakład, otrzymasz 300 złotych bonusu od STS. Oprócz tego, promocja ta łączy się z pierwszym zakładem bez ryzyka. To oznacza, że nawet jeżeli nie trafisz, otrzymasz zwrot stawki do 100 złotych. Mecz Molde FK – Legia Warszawa już w czwartek 15 lutego. Będzie to trzeci w historii mecz pomiędzy norweską, a polską ekipą. Oba zespoły spotkały się bowiem wcześniej w eliminacjach Ligi Mistrzów w sezonie 2013/14. Wówczas padły dwa remisy, ale to Legia, która nie straciła gola przed własną publiką awansowała dalej.