300 zł od bukmachera Fortuna za gola Legii przeciwko Molde FK

300 zł od bukmachera Fortuna za gola Legii przeciwko Molde FK
Icon Sport

Molde FK – Legia – ten pojedynek będzie szczególnie interesował polskich kibiców w czwartek. To pierwsze starcie w 1/16 finału Ligi Konferencji Europy. Legia nie jest faworytem, ale bukmacher Fortuna przygotował bonus 300 zł za co najmniej jednego gola podopiecznych Kosty Runjaicia.

ODBIERZ BONUS

300 zł bonusu za gola Legii w meczu Molde FK – Legia

Aktywuj kod promocyjny Fortuna, wpłać minimum 30 złotych, zaakceptuj obie zgody marketingowe (sms, e-mail) i postaw za co najmniej 2 złote zakład na gola Legii. Jeśli trafisz, Twoje konto zasili bonus o wartości 300 złotych. Właśnie takie proste kroki trzeba wykonać, żeby wziąć udział w promocji.

  • Wymagany kod promocyjny lub rejestracja z naszego linku.
  • Wymagany min depozyt 30 zł
  • Konieczne zatwierdzenie obu zgód marketingowych – e-mail i sms
  • Wymagany zakład za min 2 zł na gola Legii

Molde FK i Legia Warszawa powalczą o awans do 1/16 finału Ligi Konferencji Europy. Do tej pory oba zespoły miały okazję konfrontować się dwukrotnie i dwa razy padał remis.

Warto nadmienić, że Fortuna przygotowała także szereg innych promocji. Jedną z nich jest darmowy zakład 20 zł bez depozytu, którego otrzymasz za rejestrację kodu i potwierdzenie swojej tożsamości.

ODBIERZ BONUS

Mecz Molde FK – Legia Warszawa odbędzie się już w czwartek 15 lutego. Pierwszy gwizdek sędziego głównego ma zabrzmieć punktualnie o godzinie 18:45. Jako kibice polskiego futbolu, trzymamy kciuki za Legię.