Polska – Estonia: bonus 400 złotych za wygraną naszych

Superbet bonus Polska - Estonia

ODBIERZ BONUS

Przed Biało-Czerwonymi jeden z dwóch najważniejszych pojedynków w pierwszym kwartale 2024 roku. Najpierw Polacy zagrają z Estonią, a później liczymy, że przeciwko wygranemu pary Walia – Finlandia, co da finalnie awans na Euro 2024. Czy tak się jednak stanie? Superbet oferuje 400 złotych bonusu za wygraną podopiecznych Michała Probierza w meczu Polska – Estonia.

Polska – Estonia: 400 zł bonusu za zwycięstwo Biało-Czerwonych

Oto instrukcja krok po kroku jak odebrać bonus 400 zł za zwycięstwo Polski z w meczu z Estonią. Dodajmy, że wymagana jest rejestracja z kodem promocyjnym LUBSUPER.

  1. Zarejestruj się z kodem LUBSUPER
  2. Zaakceptuj zgody marketingowe
  3. Wpłać na pierwszy depozyt 50 zł lub więcej
  4. Postaw za 2 zł lub więcej na wygrana Polski z Estonią
  5. Spełniłeś warunki i trafiłeś? Odbierasz 400 zł bonusu (stawka 2 zł x kurs 200.00 na wygraną Polski)

To jeszcze nie wszystko. Superbet przygotował także atrakcyjny pakiet powitalny z kodem LUBSUPER. To nawet 3755 złotych, w tym tydzień bez ryzyka do 3500 złotych.

Mecz Polska – Estonia już 21 marca 2023 roku, a więc w najbliższy czwartek. Kibice liczą na przekonujące zwycięstwo Polaków. Zwłaszcza, że Robert Lewandowski odnalazł zagubioną od dłuższego czasu formę, a Estończycy w ostatnich miesiącach grali na naprawdę kiepskim poziomie. Trudno sobie wyobrazić co by było gdyby… ah, lepiej nie myśleć. Wierzysz w wygraną Polaków? Skorzystaj z bonusu 400 zł od Superbet.