Real Madryt – Manchester City: kurs 150.00 na gola

Real Madryt – Manchester City: kurs 150.00 na gola

ODBIERZ BONUS

Ciekawy bonus można znaleźć w Superbet. To kurs 150.00 na gola dowolnej drużyny w meczu ćwierćfinałowym Ligi Mistrzów, Real Madryt – Manchester City. 

Kurs 150.00 na gola w meczu Real Madryt – Manchester City

Skorzystanie z promocji możliwe jest po zarejestrowaniu konta z kodem LUBSUPER. W regulaminie znajduje się też wymóg akceptacji zgód marketingowych i pierwszej wpłaty o wartości minimum 50 złotych. Te trzy kroki aktywują kurs 150.00 na gola w meczu Real Madryt – Manchester City. Pozostaje jeszcze Ci postawić zakład SOLO na gola Realu Madryt lub Manchesteru City. Jeśli trafisz, otrzymasz wówczas 300 złotych w bonusie od Superbet.

  1. Rejestracja z kodem LUBSUPER
  2. Akceptacja zgód marketingowych
  3. Wpłata minimum 50 złotych
  4. Zakład SOLO za minimum 2 złote na gola Realu Madryt lub Manchesteru City
  5. Wygrana? Nagroda w postaci bonusu 300 złotych

Real Madryt wyeliminował w 1/8 finału RB Lipsk. Manchester City okazał się w tej fazie Champions League lepszy od FC Kopenhagi. Obie drużyny, a zwłaszcza podopieczni Pepa Guardioli uważani są za głównych faworytów trwającej edycji Ligi Mistrzów. Ćwierćfinał zapowiada się zatem kozacko i na pewno nie zabraknie w nim emocji. Stąd w naszym odczuciu warto wykorzystać bonus na mecz Real Madryt –  Manchester City. Kurs 150.00 na gola dowolnej drużyny to wyjątkowo dobra oferta, kiedy weźmie się pod uwagę skuteczność obu tych zespołów.