Real – Manchester City: bonus 200 zł za gola w meczu

Real – Manchester City: bonus 200 zł za gola w meczu

ODBIERZ BONUS

W najciekawiej zapowiadającym się ćwierćfinale Ligi Mistrzów Real Madryt skonfrontuje siły z Manchesterem City. Kto wygra pierwszy bój na Santiago Bernabeu? Na mecz Real – Manchester City 200 złotych bonusu ma w swojej ofercie STS.

200 zł bonusu na mecz Real – Manchester City (1/4 finału Ligi Mistrzów)

Załóż konto z kodem promocyjnym STSMAX, zaakceptuj zgody na kontakty marketingowe i wpłać 50 złotych lub więcej na swój pierwszy depozyt. Dzięki temu aktywujesz 200 złotych bonusu na mecz Real – Manchester City. Co zrobić dalej? Wyślij kupon przedmeczowy o stawce minimalnej 2 złote, może to być SOLO lub AKO, ale na swoim kuponie musisz zawrzeć zakład na mecz Real – Manchester City. Konkretnie na to, która drużyna strzeli gola. Poniżej w formie listy opisałem wszystkie kroki aktywacji bonusu.

  1. Rejestracja z kodem STSMAX
  2. Wyrażenie zgód marketingowych
  3. Wpłata 50 zł lub więcej
  4. Kupon SOLO lub AKO o stawce 2 zł lub większej
  5. Zakład na kuponie na drużynę, która strzeli gola w meczu Real – Manchester City

Spełniając opisane powyżej warunki i trafiając swój zakład, STS dopisze do Twojego konta bonus o wartości 200 złotych. Środki będą objęte dwukrotnym obrotem, którego realizacja możliwa jest na kuponach z kursem min. 1.91. Do wspomnianego obrotu liczą się tylko wygrane kupony.