GP Meksyku 2023 – gdzie oglądać F1 za darmo?

GP Meksyku 2023 – gdzie oglądać F1 za darmo?
fot. Icon Sport

Najwyższa pora na kolejny wyścig Formuły 1. Tym razem rywalizacja toczyć się będzie w Meksyku. W niniejszym tekście dokładnie wyjaśniamy F1 gdzie oglądać zmagania.

OGLĄDAJ TUTAJ

GP Meksyku 2023 F1 – gdzie oglądać za darmo?

Za nami już sporo emocji w ramach cyklu F1 2023. Wciąż jednak pozostało kilka wyścigów, które na pewno zagwarantują dużo adrenaliny. Właśnie dlatego warto śledzić F1 online.

29 października 2023 roku o 21;00 odbędzie się wyścig Formuły 1 w Meksyku. Oczywiście dostępna będzie F1 transmisja z tego wydarzenia. Warto zarezerwować sobie trochę czasu, by móc śledzić rywalizację.

A jak postępować krok po kroku, by móc śledzić F1 stream 2023 z Meksyku? Poniżej prezentujemy instrukcję.

  1. Przejdź na stronę viaplay.pl.
  2. Wybierz odpowiedni pakiet.
  3. Ureguluj opłatę subskrypcyjną.
  4. Ciesz się z możliwości oglądania Grand Prix Meksyku Formuły 1.

Viaplay
Szczegóły
Oglądaj na żywo

viaplay

Oglądaj transmisje na TV, komputerze lub telefonie, korzystając z platformy Viaplay.

 
OGLĄDAJ TUTAJ
 

Gdzie śledzić z GP Meksyku wyniki F1 online?

Już wyjaśniliśmy, jak będzie można oglądać transmisję z Formuła 1 2023 w Meksyku. Oczywiście – podobnie jak w przypadku wcześniejszych wyścigów – nie ma szans na darmowy przekaz live. Ci, którzy chcą oglądać wyścig, muszą być gotowi na wydatek rzędu 55 zł.

Ale warto odnotować, że tyle kosztuje nie tylko GP Meksyku transmisja. Za te pieniądze użytkownik otrzymuje dostęp do pakietu Viaplay Total na miesiąc. W tym czasie może oglądać między innymi wszystkie wyścigi Formuły 1. A do tego dochodzi jeszcze szereg innych wydarzeń.

Viaplay Total obejmuje między innymi transmisje z KSW, angielskiej Premier League, Bundesligi, Ligi Europy, Ligi Konferencji Europy, Darts, NHL, IndyCar i wielu innych wydarzeń sportowych. Można też oglądać różne filmy i seriale.

Nie chcesz płacić za subskrypcję na platformie Viaplay? Możesz poszukać alternatywnych rozwiązań. Co prawda na legalną transmisję za darmo nie ma nawet najmniejszych szans, ale bezpłatnie będzie można śledzić wyniki z Grand Prix Meksyku.

Rezultaty będą na bieżąco publikowane między innymi w mediach społecznościowych Formuły 1. Wyniki będą również dostępne na stronie internetowej cyklu. Znajdziesz je również w różnych serwisach branżowych. My wyniki podamy bezpośrednio po zakończeniu wyścigu.