MŚ 2022: Czesław Michniewicz na wylocie. Padło nazwisko jego następcy

MŚ 2022: Czesław Michniewicz na wylocie. Padło nazwisko jego następcy

Wszystko wskazuje na to, że dni Czesława Michniewicza w roli selekcjonera reprezentacji Polski są policzone. Owszem, Michniewicz jako pierwszy po 36 latach przerwy wyszedł z Polską z grupy na MŚ 2022, ale styl, w jakim to biało-czerwoni zrobili, pozostawia wiele do życzenia.

Szewczenko nowym selekcjonerem reprezentacji Polski?

Według informacji “Przeglądu Sportowego”, ale nie tylko, już w najbliższy poniedziałek, prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, Cezary Kulesza ma przekazać Czesławowi Michniewiczowi, że ten nie będzie już dłużej selekcjonerem reprezentacji Polski. Ba, z różnych źródeł słychać, że Cezary Kulesza wybrał już następcę Michniewicza.

Nowym selekcjonerem reprezentacji Polski ma zostać Andrij Szewczenko. Ukrainiec był już jednym z głównych kandydatów do tej posady, kiedy kadrę opuścił Paolo Sousa. Ostatecznie jednak zdecydowano się na Czesława Michniewicza. Teraz temat Szewczenki wraca, niczym bumerang. W końcu sprawdził się on w roli selekcjonera reprezentacji Ukrainy. Ostatnio trenował Genoę, która po zerwaniu kontraktu, wciąż wypłaca Ukraińcowi kontrakt.