Moto GP Włoch 2023: harmonogram, transmisja, kiedy i gdzie oglądać?

Moto GP Włoch 2023: harmonogram, transmisja, kiedy i gdzie oglądać?
fot. Icon Sport

Pora na kolejną odsłonę rywalizacji w ramach MotoGP! Tym razem czeka nas MotoGP GP Włoch. Przedstawiamy najważniejsze informacje przed tymi zmaganiami.

Kiedy MotoGP Włoch 2023? Harmonogram weekendu

Jak wygląda Moto GP Włoch 2023 harmonogram? Poniżej przedstawiliśmy najistotniejsze elementy kolejnego weekendu z MotoGP. Warto wygospodarować sobie trochę czasu, by śledzić zmagania zawodników z elitarnego grona.

9 czerwca: 

  • 10:45 – 1. trening
  • 15:00 – 2. trening

10 czerwca:

  • 10:10 – trening wolny
  • 10:50 – kwalifikacje (1)
  • 11:15 – kwalifikacje (2)
  • 15:00 – sprint

11 czerwca: 

  • 9:45 – rozgrzewka
  • 14:00 – wyścig

Moto GP Włoch powinno zagwarantować nam naprawdę sporo emocji. Wydaje się, że o końcowych rezultatach zadecydować mogą detale. Niewątpliwie warto zapisać sobie przytoczone terminy, by nie ominąć żadnego istotnego punktu rywalizacji w ramach włoskiej części MotoGP 2023.

Weekend z Moto GP we Włoszech rozpoczniemy 9 czerwca. Tego dnia czekają nas dwa treningi. Pierwszy z nich rozpocznie się o godzinie 10:45. Drugi natomiast wystartuje o 15:00.

Kolejne ważne wydarzenia już dzień później, a więc 10 czerwca. Co tym razem zadzieje się w ramach Moto GP 2023? Na 10:10 przewidziany został trening wolny. O 10:50 rozpoczną się natomiast pierwsze kwalifikacje. Na 11:15 przewidziano z kolei drugie kwalifikacje.

Jeżeli chodzi o 10 czerwca, to najważniejsze jest to, iż o 15:00 czeka nas sprint. To na pewno będzie gwarancja solidnej porcji emocji. Warto pomyśleć o śledzeniu rywalizacji w ramach sprintu. Przeczuwamy, że zadzieje się naprawdę sporo.

Wisienką na torcie będą zmagania, które przewidziane zostały na 11 czerwca. Co dokładnie stanie się tego dnia? Na 9:45 przewidziano rozgrzewkę. Zawodnicy będą dokonywać ostatnich korekt w swoich sprzętach, a przede wszystkim będą musieli zrobić wszystko, by jak najlepiej poczuć włoski tor. To może być kluczowe w kontekście wyścigu.

Moto GP Grand Prix Włoch zostało przewidziane na 11 czerwca 2023 roku. Początek rywalizacji na włoskim obiekcie rozpocznie się o godzinie 14:00. Będą wielkie emocje, będzie się działo, oj będzie!

Gdzie oglądać Moto GP 2023? Transmisja GP Włoch

Oczywiście dostępna będzie MotoGP 2023 transmisja. Warto więc wygospodarować sobie nieco czasu, by móc śledzić rywalizację najlepszych zawodników na świecie na torze we Włoszech. Transmitowane będą zarówno treningi, jak i kwalifikacje poprzedzające kolejny wyścig Moto GP 2023. Na żywo obejrzysz też sprint i oczywiście wyścig.

Gdzie oglądać zatem Grand Prix Włoch 2023? Przekaz live udostępniony zostanie na Polsacie Sport Premium 2. Dostęp do tego kanału mają wyłącznie abonenci. Jeżeli nie masz wykupionego dostępu, to pozostaje ci skorzystanie z alternatywnych rozwiązań.

Jak oglądać Grand Prix 2023 Włoch za pośrednictwem internetu? Okazuje się, że przekaz live udostępniony będzie na stronie internetowej polsatsport.pl. Poza tym rywalizację na włoskim torze będzie można śledzić na platformie Polsat Box Go.

Oczywiście w obu przypadkach trzeba będzie wykupić dostęp. Nie ma możliwości na to, by śledzić rywalizację w MotoGP Włoch zupełnie bezpłatnie. Jeżeli chcesz zobaczyć wyścig czy kwalifikacje i treningi, to niestety musisz liczyć się z wydatkami.

Nie chcesz wydawać pieniędzy na transmisję z Moto GP Włoch? W takiej sytuacji polecamy śledzenie wyników na żywo. Będą one dostępne na profilach społecznościowych Moto GP i portalach branżowych.

MotoGP Włoch 2023: kolejna odsłona elitarnego cyklu

Pora na emocje związane z Moto GP Włoch 2023. Po raz kolejny zawodnicy spotkają się na Mugello Circuit, by walczyć o zwycięstwo.

MotoGP Włoch 2023 powinno przynieść sporo emocji. Warto odnotować, że w przeszłości wygrywali tam m.in. Fabio Quartararo (2021), Danilo Petrucci (2019) czy Jorge Lorenzo (2018).

Długość okrążenia włoskiego toru to 5,245 km.