Polska – Francja gdzie oglądać transmisję? Kiedy, o której godzinie grają Polacy?

Polska – Francja gdzie oglądać transmisję? Kiedy, o której godzinie grają Polacy?
fot. Icon Sport

Przed nami inauguracyjny mecz MŚ piłkarzy ręcznych 2023, w którym Polska zagra z Francją. Zobacz, gdzie oglądać mecz Polska – Francja, kiedy i o której grają.

Gdzie oglądać Polska – Francja? Transmisja i stream online

  • Viaplay
  • TVP Sport
  • Betclic

Oglądaj tutaj

Transmisja Polska – Francja będzie dostępna równolegle w kilku źródłach. Jedną z opcji na oglądanie meczu jest wykupienie dostepu do platformy Viaplay. Koszt to 34 zł na miesiąc. Nie trzeba jednak płacić, żeby oglądać Polska – Francja stream online za darmo. Darmowa transmisja Francja – Polska dostępna będzie na sport.tvp.pl oraz w zakładach bukmacherskich Betclic. Poza tym, mecz Polaków z Francuzami na MŚ piłkarzy ręcznych 2023 obejrzysz na antenie otwartego, ogólnopolskiego kanału TVP Sport.

Kiedy mecz Polska – Francja? O której godzinie?

  • 10.01.2023
  • 21:00

Wiemy zastanawia się też kiedy Polska – Francja? Godzina meczu? Spotkanie inauguracyjne MŚ w piłce ręcznej 2023 zostanie rozegrane już w środę, 11 stycznia 2023 roku. Początek o godzinie 21:00. Bez dwóch zdań, Francuzi są faworytami naszej grupy i to właśnie mecz z Trójkolorowymi będzie największym wyzwaniem dla biało-czerwonych na tym etapie Mistrzostw Świata w piłce ręcznej mężczyzn 2023.

Przypomnijmy, że mecz Polska – Francja to dopiero początek dla reprezentacji Polski. W kolejnych spotkaniach biało-czerwoni zagrają ze Słowenią (14 stycznia) i Arabią Saudyjską (16 stycznia). Do fazy zasadniczej awansują trzy najlepsze, z czterech reprezentacji w tej grupie. Skoro już wiesz, gdzie oglądać Polska – Francja transmisję, trzymaj kciuki za biało-czerwonych!