Ekstra 300 PLN w Fortunie. Bonus za rejestrację i wygraną Gamrota

Ekstra 300 PLN w Fortunie. Bonus za rejestrację i wygraną Gamrota

Wielkimi krokami zbliża się gala UFC Fight Night w Las Vegas. W walce wieczoru Mateusz Gamrot skrzyżuje rękawice z Rafaelem Fizievem. Z tej okazji Fortuna przygotowała dla nowych graczy specjalną promocję. Szczegóły poniżej.

OBSTAW TUTAJ

300 PLN w punktach lojalnościowych za rejestrację i wygraną Mateusz Gamrota

Przygoda Mateusza Gamrota w największej organizacji mieszanych sztuk walki na świecie przypomina jak na razie niemal amerykański sen. Zawodnik rodem z Kudowy-Zdroju ma za sobą dokładnie siedem pojedynków w  Ultimate Fighting Championship. Bilans to pięć wygranych i dwie porażki. Wszyscy kibice MMA w Polsce ściskają mocno kciuki, by lada chwila dopisał do tego dorobku zwycięstwo numer sześć.

Wszyscy, którzy założą się z Fortuną o podobny scenariusz, mają szanse na dodatkowe 300 PLN. Oto szczegółowe warunki promocji:

  1. Czas obowiązywania to 21 -24 września 2023 roku do momentu rozpoczęcia walki Rafael Fiziev vs Mateusz Gamrot.
  2. Pierwszy depozyt na co najmniej 30 PLN.
  3. Minimalna stawka kuponu to 2 PLN.
  4. Wymagany zakład: Zwycięzca (numer zakładu: 20809, typ: 2), kupon SOLO (tylko jedno zdarzenie na kuponie).
OBSTAW TUTAJ

Nie zapominajcie również, że Fortuna kod promocyjny daje Wam możliwość ubiegania się o bonus nawet do 630 PLN! Na ofertę powitalną składają się w tym momencie trzy zakłady bez ryzyka do 600 PLN (100+200+300), freebet 20 PLN oraz darmowy zakład 10 PLN za pierwszy depozyt.

W omawianej promocji bukmacher Fortuna wymaga również zgody na komunikację. Zezwolenie na kontakt z Fortuną poprzez SMS lub e-mail oznacza bonus 200 PLN. Akceptacja obu opcji (SMS oraz e-mail) uprawnia do natomiast do odbioru pełnej kwoty bonusu, czyli 300 PLN.

gamrot-ufc-300

Gamrot w swoich niedawnych wywiadach zapowiadał, że przed walką z Fizievem czuje się wręcz wyśmienicie. W dobrych słowach o jego dyspozycji wypowiadała się także sama Joanna Jędrzejczyk, która będzie prawdopodobnie oglądała z trybun popisy swojego rodaka w najbliższy weekend.

Popularny Ataman będzie bez wątpienia najtrudniejszym z dotychczasowych rywali 31-latka. Jeśli Gamer chce podbić kategorię lekką w UFC, to nie może pękać absolutnie przed nikim. Zapowiada nam się zatem arcyciekawa batalia. Oby tylko ze szczęśliwym zakończeniem!