Iga Świątek mecz dzisiaj na żywo. Transmisja i stream. Gdzie oglądać? (03.06.2023)

Iga Świątek mecz dzisiaj na żywo. Transmisja i stream. Gdzie oglądać? (03.06.2023)
Icon Sport

Czas na kolejny mecz Polki na Roland Garros 2023. Nasza rakieta w 3. rundzie zmierzy się z Chinką, Xinyu Wang. Kiedy i o której gra Iga Świątek mecz dzisiaj? Gdzie oglądać mecz Świątek na żywo? Transmisja i stream online? To trzy pytania, na które zamieściliśmy odpowiedzi w naszym tekście.

OGLĄDAJ TUTAJ

Mecz Igi Świątek dzisiaj na żywo. Transmisja i stream online za darmo (03.06.2023)

Iga Świątek świetnie radzi sobie na tegorocznym Rolandzie Garrosie. Polka pokazuje, że po kontuzji nie ma już śladu i potwierdza, że chce wygrać w Paryżu po raz trzeci. W poprzednim meczi Iga ograła Claire Liu podobnym wynikiem, co Cristinę Bucsę, a więc 6:4, 6:0. Teraz czas na trzecią rundę i rywalizację z Xinyu Wang. Ten mecz Świątek dzisiaj, a więc w sobotę 3 czerwca 2023 roku, jako trzeci mecz od godziny 11:45 (po Rune – Olivieri), o godzinie 15:30. Skoro jasne jest kiedy gra Iga Świątek mecz dzisiaj, to pozostaje trzymać kciuki i dowiedzieć się, gdzie oglądać transmisję pojedynku przeciwko Wang.

I tak oto, Iga Świątek mecz dzisiaj na żywo pokazywany będzie na antenie Eurosportu. Mało tego, będziesz mógł oglądać także darmową transmisję online jeżeli z jakiegoś powodu nie możesz obejrzeć meczu Świątek – Wang w telewizji. Stream live zapewni serwis Fortuna. Żeby oglądać, konieczna jest rejestracja, która zajmuje około 30 sekund. Mecz Świątek dzisiaj znajdziesz w zakładce “zakłady live”. Oprócz tego, Fortuna posiada darmowe transmisje Roland Garros 2023 z wszystkich meczów paryskiego turnieju. Możesz je oglądać na swoim komputerze, ale także i na telefonie komórkowym.

OGLĄDAJ TUTAJ

Nie trzeba chyba dodawać, że Iga Świątek jest zdecydowaną faworytką meczu trzeciej rundy przeciwko Wang. Panie spotkały się na juniorskim Wimbledonie w 2018 roku i Polka tam też wygrała. Od tego czasu zrobiła się pomiędzy nimi przepaść, więc nie zdziwimy się, jeżeli Iga zanotuje kolejne, błyskawiczne zwycięstwo podczas Rolanda Garrosa.