Iga Świątek mecz dzisiaj na żywo transmisja i stream: Gdzie oglądać? (7.06.2023)

Iga Świątek mecz dzisiaj na żywo transmisja i stream: Gdzie oglądać? (7.06.2023)
fot. Icon Sport

Nasza tenisistka jest coraz bliżej obrony tytułu na Roland Garros. Świątek zagra teraz w ćwierćfinale przeciwko Coco Gauff. Kiedy, o której gra Iga Świątek? Mecz dzisiaj tj. 7 czerwca 2023 roku. Gdzie oglądać mecz Świątek na żywo? Transmisja w Eurosporcie, a stream online w serwisie Betclic po rejestracji konta.

OGLĄDAJ TUTAJ

Mecz Igi Świątek dzisiaj na żywo – transmisja tv i stream online (07.06.2023)

Iga Świątek nie pozostawia złudzeń, że to ona jest wielką faworytką Rolanda Garrosa. Polka rozpoczęła od wygranych nad Bucsą i Liu, a w trzeciej rundzie 6:0, 6:0 rozbiła Wang. W kolejnym meczu prowadziłą 5:1 z Curenko, po czym Ukrainka skreczowała wskutek problemów zdrowotnych. Teraz raszynianka zagra przeciwko Coco Gauff i stawką spotkania będzie półfinał Roland Garros 2023. Mecz Świątek dzisiaj, a więc 7 czerwca 2023, około godziny 14:10. Będzie to drugi pojedynek dnia, bezpośrednio po zakończeniu starcia Haddad Maia – Jabeur.

Skoro wiadomo kiedy gra Iga Świątek mecz dzisiaj, to warto dodać także, że Polka będzie zdecydowaną faworytką tejże rywalizacji. Iga wygrała każdy z sześciu bezpośrednich meczów przeciwko Coco Gauff. Ba, Amerykanka ani razu nie wygrała seta przeciwko naszej tenisistce. Nie zdziwimy się więc, jeżeli liderka światowego rankingu w swoim stylu dokona kolejnej deklasacji rywalki na kortach ziemnych.

Gdzie oglądać transmisję? Iga Świątek mecz dzisiaj na żywo obejrzysz na Eurosporcie oraz w Betclic. W pierwszym przypadku to transmisja telewizyjna i wymagane jest posiadanie tego kanału w abonamencie. Drugie źródło zapewni darmowy live stream online. Wymagana jest jednak rejestracja konta, która trwa około 30 sekund. Mecz Świątek dzisiaj na żywo znajdziesz w zakładce “na żywo” na stronie wspomnianego Betclic.

Przypomnijmy, że mecz Świątek – Gauff już 7 czerwca 2023 roku, około 12:30.

OGLĄDAJ TUTAJ