Kiedy gra Iga Świątek półfinał Roland Garros 2023? O której mecz Świątek – Haddad Maia?

Kiedy gra Iga Świątek półfinał Roland Garros 2023? O której mecz Świątek – Haddad Maia?
Icon Sport

Iga Świątek pędzi po kortach ziemnych Rolanda Garrosa niczym po sprinterskiej bieżni. Polka jest już w półfinale wielkoszlemowej imprezy, gdzie zmierzy się z Beatriz Haddad Maią. Wiemy kiedy gra Iga Świątek półfinał Roland Garros 2023. O której gra Świątek? To także jest już jasne.

Kiedy gra Świątek w półfinale Roland Garros 2023? O której godzinie mecz?

Iga Świątek jest zdecydowaną faworytką Roland Garros. Polka udowadnia to z każdym kolejnym meczem. Iga jest już w półfinale, a przed nią konfrontacja z Brazylijką, Haddad Maią. Kiedy mecz Świątek – Haddad Maia? Spotkanie zaplanowano już na czwartek, 8 czerwca 2023 roku. Będzie to drugi mecz na korcie od godziny 15:00 i rozpocznie się bezpośrednio po zakończeniu starcia Muchova – Sabalenka. Kiedy gra Iga Świątek? Należy spodziewać się, że Iga wyjdzie na kort około godziny 16:30 – 17:00.

Wiadomo też, gdzie oglądać mecz Świątek – Haddad Maia. Transmisja online w serwisie Betclic. Z kolei transmisja telewizyjna na kanałach Eurosportu.

OGLĄDAJ TUTAJ

Co ciekawe, będzie to drugi w historii mecz, pomiędzy Igą Świątek, a Beatriz Haddad Maią. Wcześniejsze starcie… wygrała Brazylijka. Iga mało z kim ma ujemny bilans i zapewne będzie chciała zrewanżować się notowanej na 14. miejscu rankingu WTA rywalce. Trzymamy kciuki za jej zwycięstwo i finał Roland Garros 2023.