Kiedy gra Iga Świątek w finale Roland Garros 2023? O której godzinie?

Kiedy gra Iga Świątek w finale Roland Garros 2023? O której godzinie?
fot. Icon Sport

Wiadomo dokładnie już, kiedy gra Iga Świątek w finale Roland Garros 2023. O której godzinie mecz? To także już wiemy. Czekamy więc na początek starcia Świątek – Muchova.

Kiedy gra Świątek finał Roland Garros 2023? O której godzinie mecz?

Za raszynianką wymagający półfinał przeciwko Beatriz Haddad Mai. Polka wygrała jednak ten mecz i znalazła się w finale Roland Garros 2023 po raz trzeci w karierze. Iga ma szansę na trzeci wielkoszlemowy tytuł w Paryżu. Kiedy gra Świątek najbliższy mecz? Już w sobotę, 10 czerwca 2023 roku, o godzinie 15:00. Z kim gra Świątek w finale Roland Garros 2023? Rywalką Polki będzie Karolina Muchova, która w półfinale niespodziewanie ograła wielką faworytkę, tegoroczną mistrzynię Australian Open, Arynę Sabalenkę.

Gdzie oglądać finał Roland Garros 2023? Świątek – Muchova transmisja

Transmisja finału Roland Garros 2023 dostępna będzie na Eurosporcie 1. Jeżeli nie masz tego kanału w swoim abonamencie bądź nie możesz być przed telewizorem, to darmowy stream online poleci w serwisie Betclic. Wymagana jest darmowa rejestracja, a dzięki niej obejrzysz także pozostałe mecze Roland Garros 2023. Transmisje są darmowe.

OGLĄDAJ TUTAJ