Świątek – Muchova gdzie oglądać finał Roland Garros 2023? Transmisja, stream online za darmo

Świątek – Muchova gdzie oglądać finał Roland Garros 2023? Transmisja, stream online za darmo
Icon Sport

Zgodnie z przewidywaniami, Iga Świątek awansowała do finału Rolanda Garrosa. Polka jest na dobrej drodze, żeby wywalczyć trzeci wielkoszlemowy tytuł w Paryżu. Gdzie oglądać finał Roland Garros 2023? Świątek – Muchova transmisja dostępna będzie zarówno w telewizji, jak i w internecie całkowicie za darmo.

OGLĄDAJ TUTAJ

Gdzie oglądać finał Roland Garros 2023: Świątek – Muchova? Transmisja online

Jeżeli chcesz oglądać finał Roland Garros 2023, Świątek – Muchova, stream online za darmo dostępny będzie w Betclic. Należy zarejestrować konto, a następnie przejść do zakładki “na żywo” na wskazanej stronie. Będziesz mógł oglądać tam także transmisję z finału mężczyzn. Mecze możesz obejrzeć na swoim komputerze, ale równie dobrze na telefonie komórkowym.

OGLĄDAJ TUTAJ

Gdzie oglądać Świątek – Muchova? Transmisja telewizyjna

Z finału Rolanda Garrosa, co oczywiste, dostępna będzie także transmisja telewizyjna. Na jakim kanale? Mecz Świątek – Muchova pokaże stacja Eurosport 1. Jest ona dostępna dla abonentów wielu pakietów telewizyjnych. Jeżeli nie masz Eurosportu 1 w swoim pakiecie, możesz skorzystać z opisanego powyżej darmowego live streama lub oglądać mecz za pośrednictwem otwartego kanału TVN.

Gdzie jeszcze można obejrzeć z Świątek – Muchova stream online?

Oczywiście, jest jeszcze jedno miejsce, gdzie oglądać Świątek – Muchova. Transmisja dostępna będzie również na Eurosport Extra, w Playerze. Niestety, ale usługa ta jest płatna, a dostęp do niej rozpoczyna się od 20 złotych miesięcznie.

Jak zatem widzisz, sam możesz wybrać Świątek – Muchova gdzie oglądać. Dostępnych będzie wiele źródeł. Wybierz najbardziej komfortowe dla siebie rozwiązanie.

Warto dodać, że zdecydowaną faworytką finału Rolanda Garrosa będzie Iga Świątek. Polka walczy w Paryżu o obronę tytułu i trzecie mistrzostwo French Open. Karolina Muchova jest największą niespodzianką tegorocznej imprezy i na pewno podejdzie bez kompleksów, ale czy brak obycia na tak wielkich finałach nie da znać o sobie w przypadku Czeszki? Zobaczymy.