Kiedy gra Świątek ćwierćfinał Roland Garros 2022? O której mecz z Pegulą?

Iga Świątek po raz pierwszy podczas Roland Garros 2022 napędziła nam stracha. Polka przegrała pierwszego seta w meczu przeciwko Chince Zheng, ale na całe szczęście dwie kolejne partie wygrała bez zawahania 6:2, 6:0 i zameldowała się w ćwierćfinale French Open. Wiemy, że następną rywalką Polki będzie Jessica Pegula. Kiedy gra Świątek, o której godzinie mecz?

kiedy gra Świątek

Iga Świątek kiedy gra na Roland Garros 2022? Przed Polką ćwierćfinał

  • Kiedy gra Iga Świątek? 1 czerwca 2022 roku.
  • O której gra Świątek? 13:30 – 14:00.

Pytając kiedy gra Iga Świątek, na samym początku warto przedstawić jej najbliższą rywalkę. To Amerykanka, Jessica Pegula, która klasyfikowana jest na 11. miejscu rankingu WTA. Pegula pokonała dotychczas na Roland Garros 2022 Begu, Zidansek, Kalininę i Wang. Trudno mówić, że któraś z tych rywalek prezentuje poziom podobny do Igi Świątek. Przed Amerykanką zatem arcytrudne zadanie, któremu, nie ukrywajmy, mamy nadzieję, że nie sprosta. Kiedy gra Świątek z Pegulą? Następny mecz Igi Świątek zostanie rozegrany 1 czerwca 2022. Ćwierćfinał Roland Garros 2022 rozpocznie się o godzinie 13:30 – 14:00.

Wiadomo nie tylko, kiedy następny mecz Igi Świątek, ale też kto będzie następną rywalką Polki w półfinale, jeśli Iga wygra z Pegulą. Świątek w potencjalnym półfinale zmierzy się z wygraną meczu Kudiermietowa – Kasatkina. Czekamy zatem na rozstrzygnięcia.

0 0 votes
Article Rating