Magda Linette – Ons Jabeur: kiedy mecz Roland Garros? Gdzie oglądać, o której godzinie początek?

Los nie był łaskawy dla Magdy Linette. Polka w pierwszej rundzie Roland Garros 2022 zmierzy się z będącą w gazie Ons Jabeur.

Magda Linette – Ons Jabeur typy, kursy i zakłady (22.05.2022)

TEN MECZ ZA NAMI SPRAWDŹ WYNIK >>>

ZOBACZ TEŻ Z KIM GRA LINETTE W 2. RUNDZIE >>>

Sprawdź przygotowane przez naszych ekspertów przed meczem Linette – Jabeur typy bukmacherskie.

Arcytrudne zadanie przed Magdą Linette

Choć całym sercem jesteśmy z Polką, to niestety, ale realia są takie, że ma małe szanse w starciu przeciwko Ons Jabeur. Tunezyjka to aktualnie 6. rakieta świata, która na poprzednich turniejach potwierdziła dobrą formę. Jabeur wygrała turniej w Madrycie, a na poprzedniej imprezie w Rzymie dotarła do finału, gdzie musiała uznać wyższość Igi Świątek. Magda Linette pokazała się z kolei z dobrej strony na turnieju w Strasbourgu, gdzie w ćwierćfinale przegrała z Kerber.

linette jabeur

Co ciekawe, Magda Linette i Ons Jabeur grały ze sobą już czterokrotnie. Trzy pojedynki wygrała Jabeur, a raz Linette. Zwycięstwo Polki miało jednak miejsce w 2013 roku, zatem szczerze, nie ma co do niego przywiązywać dużej uwagi. Warto za to zwrócić uwagę na mecze z 2021 i 2022 roku. Ten ostatni był grany na imprezie w Miami. Ons Jabeur wygrała 2:0 w nieco ponad 1 godzinę i 40 minut, a Linette potrafiła postawić się w pierwszym secie. W 2021 roku obie panie zmierzyły się właśnie na French Open. Była to 1/16 finału, zakończona wygraną Jabeur 2:1. Co ciekawe, Magda Linette niespodziewanie wygrała pierwszego seta, ale w kolejnych dwóch była niestety tłem dla Tunezyjki. Trzymamy kciuki za Magdę, ale na mecz Linette – Jabeur stawiamy typy na wygraną rywalki 2:0.

Kiedy mecz Linette – Jabeur? O której grają?

Mecz odbędzie się 22 maja. O której godzinie zagra Linette? Będzie to pierwsze spotkanie na korcie, a więc zacznie się o godzinie 11:00.

Gdzie obejrzeć mecz Linette – Jabeur? Transmisja

Eurosport 1 lub Eurosport 2, a dodatkowo także Eurosport Player.