Magdalena Fręch – Angelique Kerber: kiedy, o której godzinie mecz? Gdzie transmisja 1. rundy Roland Garros 2022?

Przed Magdaleną Fręch wymagający mecz 1. rundy Roland Garros 2022. Polka zagra przeciwko Niemce, Angelique Kerber.

Magdalena Fręch – Angelique Kerber typy, zakłady i kursy bukmacherskie (23.05.2022)

Zobacz przygotowane przez nas na mecz Fręch – Kerber typy i porównaj prezentowane poniżej kursy bukmacherskie.

Czy Fręch sprawi niespodziankę na otwarcie Rolanda Garrosa?

Fręch - Kerber

Nie ma co ukrywać, Magdalena Fręch do meczu z Angelique Kerber przystąpi w roli underdoga. Polka klasyfikuje się na 86. miejscu rankingu WTA, a jej rywalka jest 22. Niemka co prawda najlepsze lata ma już za sobą, kiedy chociażby w 2016 roku otwierała ranking WTA, ale wciąż jest tenisistką prezentującą najwyższy poziom. W tym sezonie nie wygrała jeszcze żadnego turnieju, ale wielu wciąż wierzy w jej przebudzenie.

Ogromną ciekawostką jest fakt, że mecz Fręch – Kerber może być dla naszej tenisistki próbą rewanżu za porażkę Magdy Linette, która 19 maja 2022 roku przegrała właśnie z Kerber w ćwierćfinale turnieju w Strasbourgu. Jeżeli zaś chodzi o pojedynki Fręch – Kerber, to będzie to pierwsze w historii starcie obu pań.

Kibicujemy Magdalenie, ale chłodną głową analizując ten pojedynek, wszystko skłania się ku temu, że jeżeli Kerber nie będzie miała mocno złego dnia, to wygra z Polską. Nasze na Fręch – Kerber typy to po prostu wygrana Niemki. Liczymy jednak, że Fręch mocno się postawi.

O której Fręch – Kerber? Kiedy mecz?

Mecz zaplanowano na 23 maja 2022 roku. Będzie to trzeci mecz na korcie, po zakończeniu spotkania Jeanjean – Parrizas Diaz. Co za tym idzie, początku meczu Fręch można spodziewać się około 14:30.

Gdzie z Fręch – Kerber transmisja na żywo?

Transmisja meczu Magdalena Fręch – Angelique Kerber na Eurosport 1 lub Eurosport 2. Warto śledzić te kanały.