Roland Garros 2022 wyniki na żywo (29.05.2022)

Niedziela na kortach French Open to nie dzień przerwy, a kolejna dawka emocji od popołudnia aż do wieczora. Sprawdzaj zatem na Roland Garros 2022 wyniki razem z nami.

Roland Garros 2022 wyniki na żywo (29 maja 2022 roku)

W ósmym dniu rywalizacji będziemy świadkami pierwszych meczy 1/8 finału Roland Garros. Wyniki na żywo znajdziesz powyżej. W tym dniu nie grają co prawda Polacy, ale emocji na pewno nie zabraknie. W gwoli ścisłości dodajmy, że wczorajsze wyniki meczów Roland Garros 2022 w wykonaniu biało-czerwonych, to zarówno zwycięstwo Igi Świątek (2:0), jak i Huberta Hurkacza (3:0). Oboje awansowali do 1/8 finału, ale swoje mecze zagrają w poniedziałek.

ODBIERZ DARMOWY ZAKŁAD NA ROLAND GARROS OD FORTUNY

Odbierz bonus

Co czeka nas zatem w niedzielę 29 maja 2022 roku? Które Roland Garros 2022 wyniki warto śledzić ze szczególną uwagą? Nie mamy wątpliwości, że najbardziej pasjonująco zapowiadają się mecze Djokovicia ze Schwartzmanem wśród mężczyzn, Augera-Aliassime z Nadalem oraz Martens z Gauff i Fernandez z Anisimową wśród kobiet.

Roland Garros 2022 wyniki na żywo

Pamiętaj, że na naszej stronie możesz nie tylko śledzić z French Open wyniki na żywo, ale także przyglądać się ciekawym newsom i bieżącym informacjom, typom bukmacherskim czy temu, jak wygląda turniejowa drabinka. To w niej zostali rozpisani kolejni potencjalni rywale Igi Świątek oraz Huberta Hurkacza. Turniej wkracza w decydującą fazę, a to wyzwala dodatkowe emocje! Przyjemności!

4 1 vote
Article Rating