Roland Garros 2022 wyniki na żywo (ćwierćfinały, 31.05.2022)

Wtorkowe na Roland Garros 2022 wyniki na żywo to nic innego, jak pierwsze mecze ćwierćfinałowe. Tego dnia nie zobaczymy co prawda na korcie Igi Świątek, ale dojdzie za to do kapitalnego w naszym odczuciu spotkania Djoković – Nadal. Bądźcie razem z nami i śledźcie poniżej wyniki meczów French Open.

Roland Garros 2022 wyniki na żywo (31 maja 2022 roku)

Dziesiąty dzień rywalizacji na kortach Rolanda Garrosa przynosi pierwsze mecze 1/4 finału, zarówno w rywalizacji mężczyzn, jak i kobiet. Warto zatem śledzić Roland Garros wyniki na żywo. Oprócz wspomnianego już we wstępie meczu Djoković – Nadal, będziemy świadkami jeszcze trzech spotkań. To Zverev – Alcaraz, mecz, który otworzy ćwierćfinały mężczyzn oraz Trevisan – Fernandez i Gauff – Stephens wśród rywalizacji kobiet.

Iga Świątek zagra za to 1 czerwca 2022 roku. Niestety na Roland Garros 2022 wyniki na żywo nie dotyczą już meczów Hurkacza, bowiem Polak w poniedziałek pożegnał się z Wielkim Szlemem. Hubi musiał uznać wyższość Ruuda. Przegrał dwa pierwsze sety, w trzecim nawiązał kontakt, ale ostatecznie czwarta partia padła łupem Norwega i to on zagra 1 czerwca 2022 roku w ćwierćfinale.

ODBIERZ DARMOWY ZAKŁAD NA ROLAND GARROS OD FORTUNY

Odbierz bonus

 

Roland Garros 2022 wyniki na żywo

Jak przewidujemy wyniki meczów Roland Garros 2022 w dniu 31 maja 2022 roku? Na pewno ciężko przewidzieć, jak zakończy się starcie Djoković – Nadal. Pozostałe spotkania mają faworytów, którymi są Alcaraz, Fernandez oraz Gauff, ale French Open wyniki pokazały już, że doszło na turnieju do wielu niespodzianek. Kto wie, czy nie będziemy świadkami kolejnych zaskakujących rozstrzygnięć. Oby tylko mecz Igi Świątek przebiegał zgodnie z planem.

5 1 vote
Article Rating