Świątek – Curenko gdzie oglądać? Transmisja i stream online (5.06.2023)

Świątek – Curenko gdzie oglądać? Transmisja i stream online (5.06.2023)
fot. Icon Sport

W drodze do obranego celu liderce światowych tabel pozostało już bardzo niewiele kroków do wykonania. Jako że Roland Garros to ulubiony turniej wielkoszlemowy Igi, to możecie szykować się na naprawdę ciekawy pojedynek. Sprawdźcie, gdzie oglądać Świątek – Curenko transmisja i czy będzie ona dostępna za darmo.

OGLĄDAJ TUTAJ

Świątek – Curenko transmisja online – gdzie oglądać mecz?

Postawa naszego tenisowego skarbu narodowego na paryskich kortach jest naprawdę godna podziwu. Rodowita warszawianka w żadnym z trzech poprzednich meczów nie oddała rywalkom nawet jednego seta. To pokazuje dobitnie, że Iga wraz ze swoim sztabem przygotowała się na French Open wręcz doskonale.

Polscy kibice tenisa z wypiekami na twarzy wyczekują tym samym kolejnego starcia z udziałem naszej reprezentantki. Warto w tym miejscu napomknąć, że Świątek – Curenko stream online udostępni swoim użytkownikom Fortuna.

Zainteresowani relacją live z tej potyczki muszą jednak spełnić jeden podstawowy warunek. Posiadać aktywne konto u tego bukmachera bądź też dokonać jego błyskawicznego założenia. Ta druga czynność co ciekawe należy do banalnie prostych.

Po klilknięciu w poniższy link wystarczy uzupełnić swoje podstawowe dane osobowe, by móc cieszyć się z wszelkich funkcjonalności Fortuny, a także dedykowanej transmisji ze starcia 22-latki przebywającej na tronie rankingu WTA od kilkunastu dobrych miesięcy.

OGLĄDAJ TUTAJ

Gdzie oglądać Świątek – Curenko? Transmisja TV

Oczywiście ze spotkania Świątek – Curenko transmisja będzie dostępna także na antenach odbiorników telewizyjnych. Niemal tradycyjnie prawo do przekazu na żywo z paryskich kortów ma stacja Eurosport. Odpowiedź na pytanie Świątek – Curenko gdzie oglądać może być zatem tylko jedna – Eurosport 1, start relacji około godz. 14:30 w dniu 5 czerwca 2023 roku. Emocje gwarantowane!