Świątek – Curenko typy, gdzie obejrzeć, kiedy, o której mecz i transmisja na żywo z Roland Garros 2022?

Poznaliśmy kompletną drabinkę Roland Garros 2022. Iga Świątek w pierwszej rundzie wielkoszlemowego turnieju zagra przeciwko kwalifikantce z Ukrainy. Polka jest zdecydowaną faworytką meczu przeciwko Łesi Curenko.

Typy na mecz Iga Świątek – Łesia Curenko (23.05.2022)

Zanim przeczytasz przygotowaną przez nas zapowiedź meczu, sprawdź jakie mamy na Świątek – Curenko typy i jak wyglądają w tym zakresie kursy bukmacherskie.

Sprawdź, czy powyższe kursy są aktualne i weź pod uwagę, że część bukmacherów opisuje ten mecz, jako Świątek – Tsurenko. Różnica polega w zapisie nazwiska ukraińskiej tenisistki.

Najważniejszy jest pierwszy krok?

Tak można śmiało stwierdzić. Iga Świątek, która ma za sobą fenomenalną serię 28. wygranych meczy z rzędu i 5. zgarniętych tytułów z rzędu przystępuje do wielkoszlemowego French Open. Polka wygrała na kortach Rolanda Garrosa w 2020 roku, a teraz chciałaby to zrobić po raz drugi w swojej karierze. W pierwszym meczu rywalką Świątek będzie notowana na 121. miejscu rankingu WTA, Łesia Curenko. Ukrainka to kwalifikantka, która w drodze po główną drabinkę Rolanda Garrosa pokonała Arango, Errani i Naito. Zwłaszcza ostatni mecz przeciwko Japonce był wymagający. Po ponad dwugodzinnym maratonie Curenko wygrała 2:1.

świątek curenko typy

Nie mamy nawet najmniejszych wątpliwości, że to Iga jest faworytką nadchodzącego meczu Świątek – Curenko. Typy, które wystawiliśmy wskazują na pewną wygraną Polki 2:0, a dodatkowo obstawiamy, że mecz zakończy się z mniejszą ilością gemów, niż 21.5. Cóż, spoglądając na to, co ostatnio wyprawia Świątek, w jej ulubionym Paryżu, przeciwko niżej notowanej rywalce, nie spodziewamy się po prostu innego scenariusza. Polka jest pozytywnie naładowana energią i jak sama mówi, wreszcie uwierzyła w swoje możliwości i z chłodną głową może przystąpić do Wielkiego Szlema. To powinno znaleźć swoje przełożenie na korcie. Iga w tym sezonie zdecydowanie poprawiła i tak już świetną motorykę oraz przygotowanie mentalne. Jest faworytką Rolanda Garrosa i nikt nie wyobraża sobie innego wyniku, niż pewna wygrana nad Łesią Curenko.

Do tej pory nie byliśmy świadkami żadnego meczu Świątek – Curenko. To pierwsze starcie obu pań. Warto jednak odnotować, że ostatnie mecze Igi Świątek w Rzymie kończyły się sumą setów… 16, 15, 19, 17, 15.. To pokazuje, że trudno przypuszczać, by Curenko była w stanie zagrozić liderce światowych list.

O której godzinie mecz Świątek – Curenko? Kiedy grają?

Mecz zostanie rozegrany 23 maja 2022 roku. Kiedy gra Świątek, o której godzinie mecz? Spotkanie to rozpocznie rywalizację na korcie centralnym, a więc zacznie się o 11:00.

Gdzie z Świątek – Curenko transmisja? Gdzie obejrzeć na żywo?

Transmisję meczu Świątek – Curenko przeprowadzi Eurosport. Dodatkowo, odpowiadając na pytanie, gdzie obejrzeć mecz Świątek – Curenko – transmisja online dostępna będzie także w Eurosporcie Extra w Playerze.

Najczęściej zadawane pytania

  • Czy grały już przeciwko sobie?

Nie. To pierwsze bezpośrednie spotkanie.

  • Kiedy początek meczu Świątek – Curenko? O której?

Infromację znajdziesz w tekście.


4 2 votes
Article Rating