Świątek – Gauff transmisja tv, stream online. Gdzie oglądać mecz? (Roland Garros 2023)

Świątek – Gauff transmisja tv, stream online. Gdzie oglądać mecz? (Roland Garros 2023)
Icon Sport

Już 7 czerwca roku Iga Świątek powalczy przeciwko Coco Gauff w ćwierćfinale Roland Garros 2023. Gdzie oglądać mecz Świątek – Gauff? Transmisja telewizyjna na Eurosporcie, a stream online za darmo w Betclic. Poniżej szczegóły.

OGLĄDAJ TUTAJ

Gdzie oglądać mecz Świątek – Gauff? Transmisja online za darmo

Z meczu Świątek – Gauff stream online, a więc transmisja internetowa, dostępna będzie za pośrednictwem serwisu Betclic. Znajdziesz ją w linku “na żywo” na wskazanej stronie. Żeby oglądać mecz Świątek dzisiaj na żywo, konieczna jest rejestracja konta, która zajmuje około 30 sekund. Warto też dodać, że Betclic posiada transmisje Roland Garros 2023 z wszystkich meczów całkowicie za darmo.

OGLĄDAJ TUTAJ

Transmisja meczu Świątek – Gauff. Na jakim kanale oglądać?

Naturalnie, będzie dostępna również telewizyjna transmisja meczu Świątek – Gauff. Transmisja dostępna będzie na kanale Eurosportu i opatrzona polskim komentarzem. Odpowiednio wcześnie rozpocznie się studio, a po meczu będzie można liczyć na wywiad Igi Świątek wprost z kortu. Miejmy nadzieję, że po zwycięstwie Polki i awansie do ćwierćfinału.

Nie ma co ukrywać, że Iga jest zdecydowaną faworytką starcia przeciwko Coco Gauff. Mecz Świątek – Gauff zapowiadany jest jako jednostronne starcie. Zwłaszcza, że Iga wygrała każdy z sześciu bezpośrednich pojedynków przeciwko Amerykance, nie tracąc przy tym ani jednego seta. Iga jest też zdecydowaną faworytką Roland Garros 2023. Wiedząc zatem, gdzie oglądać mecz Świątek – Gauff, pozostaje trzymać kciuki za Polkę.