Skoki narciarskie dzisiaj, kiedy i o której MŚ w lotach? (28.01.2024)

Skoki narciarskie dzisiaj, kiedy i o której MŚ w lotach? (28.01.2024)
fot. Icon Sport

Skoki narciarskie dzisiaj upłyną nam pod znakiem drużynowych zmagań na Kulm. Gdzie będzie można śledzić przebieg tej rywalizacji? O której początek konkursu? Szczegóły poniżej.

O której godzinie i kiedy skoki narciarskie dzisiaj?

Z biegiem czasu wiele się oczywiście może zmienić, ale na ten moment wszystko wskazuje na to, że prawdziwe emocje rozpoczną się punktualnie o 14:00 na MŚ w lotach kiedy to oficjalnie wystartuje pierwsza seria konkursu drużynowego. Oby z jak najlepszej strony pokazali się w niej Biało-czerwoni.

Tak natomiast przedstawia się szczegółowy program niedzielnych zawodów z podziałem na konkretne godziny:

Niedziela, 28.01.2024r.

13:00 – seria próbna

14:00 – pierwsza seria konkursu drużynowego

Gdzie oglądać MŚ w lotach dzisiaj?

Na śledzenie ostatniej tegorocznej transmisji z legendarnego “mamuta” w Kulm mogą liczyć wszyscy posiadacze dostępu do stacji TVP1 oraz TVP Sport. Dedykowana relacja znajdzie się także na stronie internetowej sport.tvp.pl, jak również  w aplikacji mobilnej TVP Sport.

W nadziei na sprawiedliwość

Ciężko nazwać rozstrzygnięcia indywidualnych zawodów o MŚ w lotach rozstrzygnięciami sprawiedliwymi. Warunki na obiekcie w Bad Mitterndorf mimo ponad 2 godzin oczekiwań były dalekie od idealnych. Niektórym wiatr pomógł w osiągnięciu korzystnego rezultatu, a innym staną na drodze po historyczny triumf.

Przed oficjalnym startem zmagań w drużynie mamy wielką nadzieję na równe warunki dla wszystkich ekip walczących no najwyższe cele. Biało-czerwoni na mistrzostwo raczej szans nie mają, ale już zakręcenie się w okolicach lokaty numer trzy jest jak najbardziej w ich zasięgu. Powtórzenie dokonań z 2018 oraz 2020 roku można więc uznać za cel numer jeden dla podopiecznych Thomasa Thurnbichera. Oby udało się go w 100% zrealizować.