Skoki narciarskie dzisiaj, kiedy i gdzie oglądać na żywo (01.03.2024)

Skoki narciarskie dzisiaj, kiedy i gdzie oglądać na żywo (01.03.2024)
fot. Icon Sport

Po kilku dniach przerwy powracamy do rywalizacji w PŚ. Sprawdź, jak będą przebiegały skoki narciarskie dzisiaj w fińskim Lahti.

OGLĄDAJ TUTAJ

O której godzinie i kiedy skoki narciarskie dzisiaj?

Piątek, 1 marca 2024r.

14:30 – Trening

15:45 – Kwalifikacje

17:00 – Konkurs indywidualny

Wielkimi krokami zbliża się weekend, a więc na tapet po raz kolejny trafiają skoki narciarskie. Kiedy można się spodziewać największych emocji na obiekcie w Lahti? O 14:30 powinien rozpocząć się trening, a chwilę po jego zakończeniu kwalifikacje. To właśnie one wyłonią najlepszą 50-tkę, która będzie rywalizowała w konkursie indywidualnym, który zaplanowano na godz. 17:00.

Gdzie oglądać skoki narciarskie na żywo?

Jeśli lubisz skoki narciarskie gdzie oglądać kolejne zawody interesuje Cię z pewnością równie bardzo jak to, o której odbędzie się sam konkurs. Od pewnego czasu firma Superbet mocno postawiła w swojej ofercie na promowanie jednej z ulubionych zimowych dyscyplin Polaków. Oprócz licznych zakładów na skoki narciarskie każdy zainteresowany może śledzić przebieg poszczególnych zawodów na żywo. Wystarczy do tego jedynie aktywne konto gracza.

OGLĄDAJ TUTAJ

Tradycyjnie istnieje także możliwość obserwowania najlepszych zawodników na świecie poprzez transmisję w TV. Ta dostępna będzie na antenach TVN, Eurosport 1 oraz Eurosport 2.

Utrzymanie dobrej passy

Do ideału w przypadku podopiecznych Thomasa Thurnbichlera jeszcze bardzo daleko. Powoli widać jednak pewne światełko w tunelu. Oprócz najrówniej skaczącego w tym sezonie Olka Zniszczoła nieco lepsze wyniki zaczął osiągać także Kamil Stoch. Nasz multimedalista olimpijski odzyskuje chyba powoli radość skakania i niewykluczone, że jeszcze przed zakończeniem sezonu uda mu się zająć jedno z miejsc w ścisłej czołówce zawodów.

Spore nadzieje mam właśnie z zawodami w Lahti. W przeszłości na Salpausselce Polacy uzyskiwali naprawdę dobre rezultaty. Zarówno indywidualnie, jak i drużynowo. Oby w tym roku było podobnie!