Skoki narciarskie dzisiaj, kiedy i gdzie oglądać na żywo (04.02.2024)

Skoki narciarskie dzisiaj, kiedy i gdzie oglądać na żywo (04.02.2024)

Sezon Pucharu Świata w pełni. Skoki narciarskie dzisiaj po raz drugi w ciągu trwającego weekendu skupią się na zmaganiach w Willingen. Oto krótki plan ciekawego popołudnia na obiekcie w niemieckiej Hesji.

Oglądaj tutaj

O której godzinie i kiedy skoki narciarskie dzisiaj?

Na niedzielę zaplanowano kwalifikacje oraz konkurs indywidualny. Prolog powinien rozpocząć się punktualnie o godz. 14:30, natomiast pierwsza seria konkursu głównego około godz. 16:10.

Gdzie oglądać skoki narciarskie na żywo?

Dziś oprócz kilku bardzo ciekawych meczów piłkarskich warto wziąć na tapet także skoki narciarskie. Gdzie oglądać zawody w Willingen? Jedną z ciekawszych opcji jest relacja na stronie internetowej oraz w aplikacji firmy Superbet. Bukmacher jakiś czas temu wszedł we ścisłą współpracę z Polskim Związkiem Narciarskim. To właśnie na mocy tej umowy wszyscy klienci Superbet mają dostęp do darmowych transmisji. Wystarczy jedynie posiadać zarejestrowane konto gracza.

Oglądaj tutaj

Co do przekazu na żywo w TV, to tu nie zmienia się jak na razie absolutnie nic. Stosowne relacje znajdą się więc na antenach TVN, Eurosport 1 oraz Eurosport 2.

Nieoczekiwany lider

Niech pierwszy rzuci kamieniem ten, który przed startem bieżącego sezonu uważał, iż na półmetku rywalizacji liderem polskiej kadry skoczków zostanie Aleksander Zniszczoł. Znakiem rozpoznawczym cieszynianina co prawda zawsze była solidność, ale ujrzenie go w roli najlepszego zawodnika kadry dowodzonej przez Thomasa Thurnbichlera mimo wszystko jest sporym szokiem.

Po sobotniej rywalizacji pozostał pewien niedosyt. Olek miał szanse na historyczne podium, ale druga dużo gorsza próba przeszkodziła mu w osiągnięciu życiowego sukcesu. Mam nadzieję, że skoki narciarskie dzisiaj w jego wykonaniu będą już znacznie równiejsze. Wszak jeśli jest się w dobrej formie, to trzeba z tego bezwzględnie korzystać, prawda?