Skoki narciarskie dzisiaj, kiedy i gdzie oglądać na żywo (09.03.2024)

Skoki narciarskie dzisiaj, kiedy i gdzie oglądać na żywo (09.03.2024)
fot. Icon Sport

Wielką zabawę w ramach najnowszej odsłony Raw Air czas zacząć. Sprawdź, jak będą wyglądać skoki narciarskie dzisiaj i o której można spodziewać się największych emocji.

OGLĄDAJ TUTAJ

O której godzinie i kiedy skoki narciarskie dzisiaj?

W Oslo około 13:40 rozpoczną się wreszcie skoki narciarskie kiedy to wystartuje seria próbna. Dokładnie godzinę później, a więc o 14:40 ma rzekomo rozpocząć się pierwsza seria konkursowa.

Gdzie oglądać skoki narciarskie na żywo?

Jedną z najczęściej śledzonych dyscyplin sportowych podczas zimowych miesięcy są w Polsce rzecz jasna skoki narciarskie. Gdzie oglądać w akcji najlepszych zawodników na świecie?

Przede wszystkim na stronie internetowej oraz w aplikacji firmy Superbet. Bukmacher udostępnia relację live całkowicie za darmo wszystkim swoim klientom. Wymagane jest jedynie posiadanie aktywnego konta gracza, które uzyskuje się po przejściu pełnego procesu rejestracji.

OGLĄDAJ TUTAJ

W TV stosowne transmisje znajdziesz na antenach stacji TVN oraz Eurosport 1.

Dobry finisz

Cały cykl Raw Air będzie jednym z ostatnich akcentów Pucharu Świata w skokach narciarskich 2023/2024. Oprócz zawodów w Oslo, Trondheim oraz Vikersund do rozegrania pozostanie bowiem jedynie weekend w Planicy.

Czego można oczekiwać od tej ostatniej części zmagań najlepszych skoczków świata? Może zabrzmi to mocno naiwnie, ale ja po cichu liczę na dobre występy Biało-czerwonych. Kamil Stoch i przede wszystkim Olek Zniszczoł oddają w ostatnich tygodniach dobre bądź bardzo dobre próby. Norweski turniej może być zatem dla nich ogromną szansą na uzbieranie kilkunastu bądź nawet kilkuset cennych oczek.

Kamil tuż obok Stefana Krafta to zresztą najbardziej utytułowany zawodnik w całej dotychczasowej historii cyklu. Czyżby zatem nasz Orzeł z Zębu miał dopisać niebawem do listy swoich sukcesów kolejne wysokie miejsca w konkursach indywidualnych? Mamy taką nadzieję i z wypiekami na twarzy wyczekujemy inauguracji konkursu na Holmenkollbakken.
.