Hubert Hurkacz mecz dzisiaj na żywo – transmisja, kiedy gra? (03.11.2023)

Hubert Hurkacz mecz dzisiaj na żywo – transmisja, kiedy gra? (03.11.2023)
Icon Sport

Kiedy gra Hubert Hurkacz mecz dzisiaj? Na żywo transmisja z najbliższego meczu Polaka przeciwko Dimitrowowi będzie dostępna za darmo. Polsko-bułgarski pojedynek już 3 listopada 2023 roku.

OGLĄDAJ TUTAJ

Hubert Hurkacz – kiedy gra mecz dzisiaj, o której godzinie początek? 03.11.2023

Hubert Hurkacz odniósł kolejne zwycięstwo na turnieju w Paryżu, jednostronnie wygrywając z Francisco Cerundolo. Teraz jednak skala trudności rośnie nieporównywalnie, bowiem o półfinał Polak zagra przeciwko Grigorowi Dimitrowowi, z którym jeszcze nigdy nie wygrał. Kiedy gra Hubert Hurkacz mecz dzisiaj? Hurkacz – Dimitrow w piątek, 3 listopada 2023 roku, o godzinie 14:00 czasu polskiego. Stawką meczu jak już wspomieliśmy jest półfinał ATP Paryż 2023, w którym zwycięzca zagra z Tsitsipasem lub Khachanowem.

Do tej pory kibice byli świadkami trzech bezpośrednich meczów Huberta Hurkacza z Grigorem Dimitrowem. I jak wspomniano, Polak nie znalazł jeszcze patentu na Bułgara. Wrocławianin przegrywał za każdym razem. Oby teraz odwrócił złą kartę, bowiem zwycięstwo jest mu niezwykle potrzebne w walce o ATP Finals.

Hubert Hurkacz mecz dzisiaj na żywo – transmisja za darmo

Gdzie oglądać mecz Hurkacz – Dimitrow? Transmisja na żywo pojawi się na antenie Polsatu Sport. Mało tego, mecz będziesz mógł obejrzeć za darmo także w STS. Wymagana jest rejestracja konta, dzięki której możesz śledzić transmisje wszystkich meczów tenisa ziemnego, włącznie z pojedynkami Hurkacza i Świątek. Kliknij poniżej, załóz konto i oglądaj za darmo.

OGLĄDAJ TUTAJ