Hubert Hurkacz mecz dzisiaj na żywo: transmisja, kiedy gra? (24.10.2023)

Hubert Hurkacz mecz dzisiaj
Icon Sport

Hurkacz wraca do gry w Europie, a jego pierwszym przystankiem będzie Bazylea. Wrocławianin w pierwszej rundzie zmierzy się z Dusanem Lajoviciem. Kiedy gra Hubert Hurkacz mecz dzisiaj? Na żywo transmisja i stream online będą dostępne także za darmo. Mecz już we wtorek, 24 października 2023 roku.

Oglądaj tutaj

Hubert Hurkacz – kiedy gra mecz dzisiaj, o której godzinie? (24.10.2023)

Najbliższy mecz Huberta Hurkacza na turnieju w Bazylei już we wtorek, 24 października 2023 roku. Wiadomo, że wrocławianin w pierwszej rundzie zagra przeciwko Serbowi Dusanowi Lajoviciowi. Mecz Hurkacz – Lajović będzie drugim pojedynkiem dnia, licząc od godziny 14:00 czasu polskiego i rozpocznie się po zakończeniu spotkania Stricker – Hassan. Zdecydowanym faworytem jest Polak, który jeszcze nigdy z Lajoviciem nie przegrał, a do tej pory grał trzykrotnie.

Hubert Hurkacz mecz dzisiaj na żywo transmisja (ATP Bazylea 2023)

Jasne stało się kiedy gra Hubert Hurkacz mecz dzisiaj. Godzina jest wreszcie przystępna dla polskich kibiców, czego nie można było powiedzieć o wcześniejszych występach Hubiego w Azji. Dodajmy, że z meczu Hurkacz – Lajović transmisja będzie ogólnodostępna. W telewizji mecz Hurkacza na żywo obejrzysz na Polsacie Sport, a transmisja online za darmo pojawi się we Fortunie. Wymagana jest rejestracja z poniższego linku. Dzięki temu możesz oglądać wszystkie mecze tenisa ziemnego całkowicie za darmo.

Oglądaj tutaj