Hubert Hurkacz mecz dzisiaj na żywo – transmisja, kiedy gra? 25.10.2023

Hubert Hurkacz mecz dzisiaj na żywo – transmisja, kiedy gra? 25.10.2023
fot. Icon Sport

Polak udanie zainaugurował turniej w Bazylei. Teraz czas na drugą rundę, w której zmierzy się z Janem Lennardem Struffem. Kiedy gra Hubert Hurkacz mecz dzisiaj? Na żywo transmisja i stream online? Wszelkie informacje sprawdzisz w tekście.

OGLĄDAJ TUTAJ

Hubert Hurkacz: kiedy gra mecz dzisiaj, o której godzinie początek? 25.10.2023

W drugiej rundzie turnieju w Bazylei Hubert Hurkacz stanie do rywalizacji przeciwko Janowi Lennardowi Struffowi. Jasne jest już kiedy gra Hubert Hurkacz mecz dzisiaj. Mecz Hurkacz – Struff rozegrany zostanie w środę 25 października 2023 roku i będzie trzecim pojedynkiem dnia, licząc od godziny 12:00. Przed Polakiem i Niemcem na korcie zaprezentują się Humbert i Giron. Dodajmy, że faworytem rywalizacji jest Hurkacz, ale wrocławianin jeszcze nigdy nie pokonał Struffa, przegrywając dwa do tej pory rozegrane bezpośrednie mecze.

Hubert Hurkacz mecz dzisiaj na żywo – transmisja ATP Bazylea 2023

Kibice mogą być zadowoleni, bowiem z meczu Hurkacz – Struff transmisja będzie ogólnodostępna. Po pierwsze, mecz Hurkacza dzisiaj będzie można oglądać na antenie Polsatu Sport. Po drugie, darmowa transmisja online pojawi się w serwisie Fortuna. Wystarczy zarejestrować konto. Jeżeli lubisz obstawiać, to rejestrując się z poniższego przycisku otrzymasz między innymi darmowy zakład 20 zł bez depozytu. We Fortunie możesz oglądać wszystkie mecze tenisa ziemnego całkowicie za darmo.

OGLĄDAJ TUTAJ