Hubert Hurkacz mecz dzisiaj na żywo – transmisja, stream, kiedy gra? (31.08.2023)

Hubert Hurkacz mecz dzisiaj na żywo – transmisja, stream, kiedy gra? (31.08.2023)
Icon Sport

Hurkacz zameldował się w drugiej rundzie US Open 2023, w której to zagra przeciwko Jackowi Draperowi. Wiemy już kiedy gra Hubert Hurkacz mecz dzisiaj. Na żywo transmisja i stream za darmo czekają na Ciebie, żeby kibicować Polakowi.

OGLĄDAJ TUTAJ

Hubert Hurkacz: kiedy gra mecz dzisiaj i o której godzinie? (31.08.2023)

Swój drugi mecz na US Open 2023 Hubert Hurkacz rozegra już 31 sierpnia 2023 roku. Rywalem Polaka będzie Jack Draper. Kiedy gra Hubert Hurkacz mecz dzisiaj? Starcie Hurkacz – Draper o godzinie 17:00 czasu polskiego. Naturalnie to Polak jest faworytem tej rywalizacji, ale notowany na 123. miejscu w rankingu ATP Brytyjczyk na pewno łatwo nie odpuści. Hubi dwukrotnie w przeszłości pokonywał Drapera i zapewne spróbuje zrobić to kolejny raz, żeby zanotować historyczny awans do trzeciej rundy wielkoszlemowego US Open 2023.

Hubert Hurkacz mecz dzisiaj na żywo: transmisja tv i stream online za darmo

Skoro jasne stało się kiedy gra Hubert Hurkacz mecz dzisiaj, to kolejną kwestią jest to, gdzie oglądać mecz Hurkacza dzisiaj za darmo. Transmisja tv na antenie Eurosportu, a darmowa transmisja online w Betclic. Wymagana jest rejestracja konta z poniższego linku. Dzięki temu obejrzysz nie tylko mecz Hurkacza dzisiaj, ale też darmowe transmisje z pozotałych spotkań US Open 2023.

OGLĄDAJ TUTAJ