Hubert Hurkacz mecz dzisiaj na żywo: transmisja online (15.02.2024)

Hubert Hurkacz mecz dzisiaj na żywo: transmisja online (15.02.2024)
Icon Sport

Hubert Hurkacz rywalizuje na kolejnym turnieju. Tym razem to zmagania w Rotterdamie. Sprawdź kiedy gra Hurkacz mecz dzisiaj na żywo. Transmisja pojawi się standardowo zarówno online, jak i w telewizji.

OGLĄDAJ TUTAJ

Hurkacz mecz dzisiaj na żywo –  transmisja online (15.02.2024)

Hubert Hurkacz odpadł w trzeciej rundzie turnieju w Marsylii, bowiem lepszy od niego okazał się Francuz Ugo Humbert. Polak gra teraz w Rotterdamie, a więc silnie obsadzonej imprezie. Gdzie można oglądać mecz Hurkacza dzisiaj. Gdzie pojawi się ze starcia drugiej rundy Hurkacz – Griekspoor transmisja? Już odpowiadamy.

O przekaz online zadba bukmacher STS. Żeby móc oglądać mecz Hurkacza dzisiaj, konieczna jest rejestracja konta, która trwa około 30 sekund, a następnie postawienie dowolnego zakładu za minimum 2 złote. Dzięki temu możesz oglądać nie tylko mecz Polaka, ale też wszystkie inne pojedynki tenisowe czy mecze piłki nożnej, koszykówki i wielu innych dyscyplin. Skorzystaj z poniższego przycisku.

OGLĄDAJ TUTAJ

Oczywiście, jak zawsze, tak samo i teraz mecz Huberta Hurkacza będzie można obejrzeć również na żywo za pośrednictwem tradycyjnej telewizji. Prawa transmisyjne do cyklu ATP posiada Polsat Sport i właśnie na tych antenach transmitowany będzie dzisiejszy pojedynek. Oprócz tego, abonenci będą mogli obejrzeć mecz za pośrednictwem platformy Polsat Box Go.

O której godzinie mecz Hurkacza dzisiaj?

Warto wiedzieć także kiedy gra Hurkacz mecz dzisiaj na żywo. Pojedynek Hurkacz – Griekspoor odbędzie się 15 lutego 2024 roku. Organizatorzy podali już, że mecz rozpocznie się nie przed godziną 14:30 czasu polskiego.

Wrocławianin na pewno nie będzie miał łatwego zadania, bowiem Holender potrafi postawić trudne warunki. Warto przypomnieć, że Hubert Hurkacz w pierwszej rundzie turnieju w Rotterdamie w trzech setach pokonał Jiriego Leheckę. Aż dwa sety kończone były tie-breakami, więc wrocławianin zebrał solidne szlify przed meczem drugiej rundy.