Hubert Hurkacz mecz dzisiaj na żywo – transmisja online

Hubert Hurkacz mecz dzisiaj na żywo – transmisja online
Icon Sport

Hubert Hurkacz rywalizuje na kolejnym turnieju. Tym razem to zmagania w Miami. Sprawdź kiedy gra Hurkacz mecz dzisiaj na żywo. Transmisja pojawi się standardowo zarówno online, jak i w telewizji.

OGLĄDAJ TUTAJ

Hurkacz mecz dzisiaj na żywo –  transmisja online

Polak rywalizuje na turnieju Miami Open. Gdzie można oglądać mecz Hurkacza dzisiaj. Gdzie pojawi się ze starcia Hurkacz – Dimitrow transmisja? Wszelkie odpowiedzi poznasz poniżej.

O przekaz online zadba bukmacher STS. Żeby móc oglądać mecz Hurkacza dzisiaj, konieczna jest rejestracja konta, która trwa około 30 sekund, a następnie postawienie dowolnego zakładu za minimum 2 złote. Dzięki temu możesz oglądać nie tylko mecz Polaka, ale też wszystkie inne pojedynki tenisowe czy mecze piłki nożnej, koszykówki i wielu innych dyscyplin. Skorzystaj z poniższego przycisku.

OGLĄDAJ TUTAJ

Oczywiście, jak zawsze, tak samo i teraz mecz Huberta Hurkacza będzie można obejrzeć również na żywo za pośrednictwem tradycyjnej telewizji. Prawa transmisyjne do cyklu ATP posiada Polsat Sport i właśnie na tych antenach transmitowany będzie dzisiejszy pojedynek. Oprócz tego, abonenci będą mogli obejrzeć mecz za pośrednictwem platformy Polsat Box Go.

O której godzinie mecz Hurkacza dzisiaj?

Warto wiedzieć także kiedy gra Hurkacz mecz dzisiaj na żywo. Pojedynek Hurkacz – Dimitrow zostanie rozegrany 26 marca 2024, nie przed godziną 20:30 czasu polskiego.

Hubert Hurkacz w drugiej rundzie Miami Open musiał sporo się napocić, aby w trzech partiach wyeliminować Ukraińca Aleksandra Szewczenkę. W trzeciej rundzie zagra z Sebastianem Kordą i będzie to już ich piąty bezpośredni pojedynek. Cztery z nich, w tym ostatni wygrał jednak Hurkacz, co jest wyjątkowo dobrym prognostykiem przed poniedziałkowym starciem na Miami Open.