Iga Świątek mecz dzisiaj na żywo, transmisja, kiedy gra? (01.11.2023)

Iga Świątek mecz dzisiaj na żywo, transmisja, kiedy gra? (01.11.2023)
Icon Sport

Kiedy gra Iga Świątek mecz dzisiaj? Transmisja na żywo i stream online z drugiego pojedynku Polki, do którego dojdzie 1 listopada 2023 roku, dostępne będą całkowicie za darmo. Szczegóły sprawdzisz poniżej.

OGLĄDAJ TUTAJ

Kiedy gra Iga Świątek mecz dzisiaj na żywo? Transmisja, wynik (01.11.2023)

Iga Świątek wygrała na inaugurację WTA Finals 2023 z Marketą Vondrousovą. Pomimo słabego początku Polka odmieniła losy pierwszego seta, a w drugim zdemolowała rywalkę. W następnym meczu Świątek zagra z Coco Gauff, która w niespełna godzinę ograła Ons Jabauer. Mecz Świątek – Gauff zapowiada się znakomicie. Kiedy gra Iga Świątek mecz dzisiaj? Pocżątek w środę 1 listopada 2023 roku, nie przed godziną 23:00 czasu polskiego.

Iga Świątek i Coco Gauff grały przeciwko sobie w tym sezonie już cztery razy. Trzy razy wygrywała Polka. Oby tym razem było dokładnie tak samo. Wiesz kiedy gra Świątek mecz dzisiaj, ale czy wiesz gdzie oglądać Świątek – Gauff? Transmisja pojawi się w kilku miejscach.

Gdzie oglądać mecz Igi Świątek dzisiaj na żywo? WTA Finals 2023

Canal+ Sport jest kanałem, gdzie możesz obejrzeć mecz Świątek – Gauff. Transmisja pojawi się jednak także za darmo w internecie. Ten jak i wszystie pozostałe mecze Świątek oraz Hurkacza możesz oglądać za darmo w STS. Wymagana jest rejestracja konta, a mecz Świątek dzisiaj na żywo obejrzysz zarówno na telefonie, jak i na komputerze.

OGLĄDAJ TUTAJ