Świątek – Gauff transmisja na żywo. Gdzie oglądać mecz WTA Finals 2023?

Świątek – Gauff transmisja na żywo. Gdzie oglądać mecz WTA Finals 2023?
Icon Sport

Już 1 listopada 2023 roku Iga Świątek rozegra swój drugi mecz na WTA Finals 2023. Rywalką Polki będzie Coco Gauff. Pojedynek dwóch niepokonanych w Cancun tenisistek zapowiada się rewelacyjnie. Gdzie oglądać mecz Świątek – Gauff? Transmisja tv i online dostępne będą za darmo.

OGLĄDAJ TUTAJ

Gdzie oglądać mecz Świątek – Gauff? Transmisja online

Gdzie oglądać mecz WTA Finals 2023, Świątek – Gauff? Transmisja online za darmo dostępna będzie na łamach serwisu STS. Jest to bukmacher, który wymaga rejestracji, żeby oglądać ten oraz pozostałe mecze tenisa ziemnego za darmo. Możesz oglądać mecz Świątek dzisiaj na żywo zarówno na komputerze, jak i na telefonie komórkowym.

OGLĄDAJ TUTAJ

Gdzie oglądać  Świątek – Gauff? Transmisja tv

Oczywiśćie, z meczu Świątek – Gauff transmisja pojawi się także w tv. Na jakim kanale oglądać mecz Świątek dzisiaj? Pojedynek Świątek – Gauff transmitowany będzie na antenie Canal+ Sport. Jeżeli nie masz tego kanału w swoim abonamencie tv i nie chcesz płacić przykładowo za dostęp do usługi Canal+ Online, gdzie także obejrzysz mecz Igi Świątek dzisiaj, możesz skorzystać z darmowej transmisji w STS, do której link znajduje się na wstępie tekstu.