Iga Świątek mecz dzisiaj na żywo – transmisja online, kiedy gra? (03.11.2023)

Iga Świątek mecz dzisiaj na żywo – transmisja online, kiedy gra? (03.11.2023)
Icon Sport

Kiedy gra Iga Świątek mecz dzisiaj? Transmisja na żywo i online są dostępne. Wiadomo, że dzisiaj Iga zmierzy się przeciwko Ons Jabeur i wystarczy, że bez względu na wyniki pozostałych spotkań wygra dwa gemy, aby awansować do półfinału WTA Finals 2023.

OGLĄDAJ TUTAJ

Kiedy gra Iga Świątek mecz dzisiaj na żywo? Transmisja, wynik (03.11.2023)

Iga Świątek ma na koncie dwa zwycięstwa na WTA Finals w Cancun i przeciwko Ons Jabeur spróbuje dopełnić formalności. Wiadome jest kiedy gra Iga Świątek mecz dzisiaj. Mecz Świątek – Jabeur w piątek, a więc 3 listopada 2023 roku, około godziny 23:00 czasu polskiego. Aktualizacja: w Cancun nieco popadało, a to oznacza, że mecz Świątek dzisiaj może się nieco opóźnić.

Iga wygrała każdy z trzech ostatnich meczów przeciwko Ons i nie może dziwić, że jest dużą faworytką bukmacherów. Nie tylko do wygrania meczu z Tunezyjką, ale też i całej grupy. Jest też wskazywana obok Aryny Sabalenkę za główną faworytkę WTA Finals 2023. Wobec tego warto wiedzieć nie tylko kiedy gra Iga Świątek mecz dzisiaj, ale przede wszystkim gdzie oglądać Świątek – Jabeur. Transmisja będzie dostępna także za darmo.

Gdzie oglądać mecz Igi Świątek dzisiaj na żywo? WTA Finals 2023

Z meczu Świątek – Jabeur transmisja telewizyjna standardowo, jak to na cykl WTA przystało, na Canal+ Sport. Jeżeli chcesz oglądać mecz Świątek dzisiaj na żywo za darmo, to taką możliwość znajdziesz po rejestracji konta we Fortunie. Skorzystaj z poniższego przycisku.

OGLĄDAJ TUTAJ