Kiedy gra Iga Świątek w US Open 2023? Znamy godzinę meczu

Kiedy gra Iga Świątek w US Open 2023? Znamy godzinę meczu
Icon Sport

Organizatorzy podali już plan gier na pierwszy dzień US Open 2023, a więc poniedziałek 28 sierpnia 2023. W związku z tym wiemy kiedy gra Świątek przeciwko Peterson.

Kiedy gra Iga Świątek w 1. rundzie US Open 2023?

Iga Świątek obronę tytułu na US Open rozpocznie od meczu pierwszej rundy przeciwko Szwedce, Rebecce Peterson. Kiedy gra Iga Świątek? Mecz zaplanowano na poniedziałek 28 sierpnia 2023 roku i rozpocznie się o godzinie 18:00 czasu polskiego.

To naturalnie Iga Świątek będzie zdecydowaną faworytką nadchodzącego spotkania. Mecz Świątek na żywo zobaczysz za darmo w serwisie Betclic. Wymagana jest rejestracja konta, aby oglądać transmisję.

OGLĄDAJ TUTAJ

Skoro jasne jest, kiedy gra Świątek w pierwszej rundzie US Open 2023, warto też wspomnieć, że będzie trzecia bezpośrednia konfrontacja Polki i Szwedki. Do tej pory Iga za każdym razem wygrywała z Peterson 2:0, a mecze miały miejsce odpowiednio na French Open w 2021 roku oraz Australian Open przed rokiem. Można więc powiedzieć, że Iga Światek jest prawdziwą zmorą Rebecci Peterson, jeżeli chodzi o wielkoszlemowe turnieje.