Sparta – Motor Lublin typy na finał PGE Ekstraligi (26.09)

Sparta – Motor Lublin typy na finał PGE Ekstraligi (26.09)

Ależ to będzie uczta! Pierwszy mecz finałowy dostarczył nam niesamowitych emocji, a na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu liczymy na sporą dokładkę. Mamy już na mecz Sparta Wrocław – Motor Lublin kursy i typy.

Darmowe typy bukmacherskie na rewanż Sparta Wrocław – Motor Lublin

Odbierz od nas darmowe na finał PGE Ekstraligi, Sparta – Motor Lublin typy. Znajdziesz je poniżej.

Sparta wygra mecz

Co tu dużo ukrywać. Spartanie, którzy wygrali fazę zasadniczą są bliżej Drużynowego Mistrzostwa Polski. W pierwszym meczu zremisowali 45:45, choć długo wydawało się, że wywiozą zwycięstwo z Lublina. Mało tego, w rundzie zasadniczej dość znacząco, bowiem 51:39 pokonali Motor u siebie. Tym razem bukmacherzy ich faworyzują i też uważamy, że na Stadionie Olimpijskim przypieczętują mistrzostwo.

Motor poniżej 42.5 pkt

Motor powalczy, to jest pewne. Jednak ciężko przypuszczać, aby goście ugrali więcej, niż 42 punkty. W pierwszym meczu Sparta pokazała moc, a teraz przecież jedzie na domowym torze, który może przygotować pod konkretne przełożenia. We Wrocławiu ciężko jest przekroczyć 40 punktów, a co dopiero wygrać. Dlatego uważamy, że na mecz Sparta – Motor Lublin typy na under 42.5 pkt po stronie gości będą trafne.

Janowski powyżej 10.5 pkt

W pierwszym meczu finału PGE Ekstraligi popularny Magic zdobył 11+1 pkt, a przecież był to wyjazd. W rundzie zasadniczej we Wrocławiu, Maciej Janowski przeciwko Motorowi uzbierał 13+1. Stawiamy więc na kolejną dwucyfrówkę w dorobku rajdera ze stajni Red Bulla.

Ależ to będzie ściganie! Sparta Wrocław – Motor Lublin zapowiedź

Zapowiada się iście szampańska uczta! W pierwszym meczu mieliśmy emocje najwyższego poziomu! Wydawało się, że Motor przegra, ale ułańską szarżą Dominika Kubery i Mikkela Michelsena w 15. biegu, lublinianie uratowali remis. On pozostawia ich przy życiu, ale nie ma co ukrywać. Musiałaby się na Stadionie Olimpijskim wydarzyć olbrzymia niespodzianka, by Spartanie wypuścili tytuł z rąk. Dopóki jednak warkoczą motocykle, dopóty wszystko jest możliwe.

Sparta – Motor awizowane składy, co z Grigorijem Łagutą?

W pierwszym meczu walka o udział Grigorija Łaguty trwała do samego końca. Ostatecznie lublinianie za swojego asa stosowali zastępstwo zawodnika. Jak będzie tym razem? Wygląda na to, że trzy dni nie wystarczą, żeby Grigorij Łaguta pojechał we Wrocławiu w rewanżowym meczu finału PGE Ekstraligi. Ostatecznej odpowiedzi nie podadzą jednak składy awizowane, a dopiero dzień meczowy. Zatem czekamy.

Czy będzie z meczu Sparta Wrocław – Motor Lublin transmisja online?

Jasne, że tak! Transmisja online znajdzie się w serwisie NC+ GO. Rewanż Sparty z Motorem już 26 września od godziny 19:15. Oj będzie się działo w stolicy Dolnego Śląska! Sprawdź jeszcze raz nasze na Sparta Wrocław – Motor Lublin typy i obstawiaj!

Pytania o finał PGE Ekstraligi

  • Jaki był wynik meczu Sparta Wrocław – Motor Lublin w rundzie zasadniczej?

Sparta pokonała Motor 51:39.

  • Czy pojedzie Grigorij Łaguta?

Jeszcze nie wiadomo, jednak wszystko wskazuje, że w trzy dni po pierwszym meczu, Rosjanin nie zdąży się wykurować.

  • Kto jest faworytem bukmacherów?

Sparta Wrocław.