Arkadiusz Milik odejdzie z Juventusu? Ci piłkarze są na wylocie

Arkadiusz Milik odejdzie z Juventusu? Ci piłkarze są na wylocie
Icon Sport

Wiele wskazuje na to, że “Starą Damę” czeka porządne przemeblowanie w trakcie nadchodzącego okienka transferowego. Zmiany mogą dotknąć również polskiego napastnika. Czy Arkadiusz Milik odejdzie z Juventusu? Giovanni Albanese wskazał, że Polak jest na liście piłkarzy znajdujących się na wylocie.

Ostatnio o wiele więcej mówi się o przyszłości Wojciecha Szczęsnego w Juventusie, ale to nie oznacza, że temat potencjalnego transferu nie dotyczy również drugiego z Polaków w szeregach “Starej Damy”. Choć Juventus wraca do europejskich pucharów, to w walce o mistrzostwo Włoch poległ z kretesem w walce z Interem Mediolan. Władze zespołu planują więc zmiany.

Arkadiusz Milik opuści Juventus? Oto lista niechcianych zawodników

Według dziennikarza Giovanniego Albanese istnieje szansa na to, że Arkadiusz Milik odejdzie z Juventusu. Polak znalazł się na liście piłkarzy wytypowanych do opuszczenia szeregów Juve. Oprócz niego są tam Paul Pogba, Alex Sandro, Weston McKennie, Moise Kean i Samuel Iling-Junior. To nie koniec, ponieważ Mattia Perin, Fabio Miretti i Hans Nicolussi mieli otrzymać już oferty z innych klubów.

Arkadiusz Milik w tym sezonie jest głównie rezerwowym. Mimo tego polski napastnik ma na swoim koncie 32 rozegrane spotkania w koszulce Juventusu. W tych meczach udało mu się zdobyć 7 goli i dołożyć do tego jedną asystę. Kontrakt Polaka ze “Starą Damą” obowiązuje do 2026 roku, więc jeśli reprezentant Biało-Czerwonych miałby zmienić klub już teraz, to nie jako wolny agent.

Informacje na temat potencjalnego odejścia Arkadiusza Milika, które płyną do nas z Włoch, stoją w opozycji do tego, co mówi się w polskich mediach. Nie tak dawno Tomasz Włodarczyk z portalu Meczyki.pl zapewniał, że polski napastnik nie rusza się z Turynu i to w tym klubie będzie grał w trakcie przyszłego sezonu. Kto będzie miał rację? Przekonamy się latem.