Clout MMA 2: Albert Sosnowski wraca do sportów walki!

Clout MMA 2: Albert Sosnowski wraca do sportów walki!

Były zawodowy polski pięściarz powraca do sportów walki. Jego kolejny pojedynek odbędzie się na gali Clout MMA 2. Wydarzenie to będzie miało miejsce 28 października w płockiej Orlen Arenie. Polski pięściarz swój ostatni zawodowy pojedynek stoczył w 2017 roku kiedy to uległ przed czasem, już w 1. rundzie Łukaszowi Różańskiemu, aktualnemu mistrzowi świata kategorii bridgerweight. Rywalem Sosnowskiego będzie Remi Gruchała. Panowie zmierzą się w formule bokserskiej, gdzie będą dostępne małe rękawice. Pojedynek zapowiada się elektryzująco i nokaut na pewno będzie wisiał w powietrzu.

Clout MMA 2: Albert Sosnowski wraca do sportów walki!, zmierzy się z Remim Gruchałą

Były zawodowy pięściarz powraca do sportowej rywalizacji po bardzo długiej przerwie. ostatnia jego walka miała miejsce w 2017 roku lecz Sosnowski na pewno nie będzie miło wspominał tego pojedynku. Już w pierwszej rundzie uległ Rózańskiemu, co pokazało tylko jego problemy od których mówi się od wielu lat. Mowa tutaj oczywiście o problemach z wytrzymałością szczęki i trzymaniem uderzenia przeciwnika. bardzo wielu obserwatorów będzie wręcz zdegustowanych, że popularny Dragon ponownie podejmie się sportowej rywalizacji, ponieważ istnieją spore obawy o jego zdrowie. Rywalem Sosnowskiego będzie Remi Gruchała. Ma on za sobą dotychczas dwa występy w organizacjach znanych szerszej publiczności. Warto tutaj wspomnieć przede wszystkim jego pojedynek na Gromdzie, w którym pokonał przed czasem Piotra Diabełka. Gromda to gala, gdzie zawodnicy rywalizują w boksie bez rękawic, więc formuła walki, do której dojdzie na gali Clout MMA 2 będzie bardziej zbliżona do wspomnianej aniżeli do boksu. Może to być sporym atutem Gruchały, biorąc pod uwagę problemy z jakimi od lat mierzy się Dragon.

Karta walk Clout MMA 2

Albert Dragon Sosnowski dołączy do grona uznanych, choć wiekowych legend sportów walki. 28 października w Płocku zobaczymy między innymi Boba Sappa oraz Jerome'a Le Bannera, czyli zawodnik którzy również mają za sobą rywalizację na najwyższy poziomie sportowym. Oczywiście nie zabraknie również starć typowo freakowych. Oto karta walk Clout MMA 2:

  • Denis Załęcki – Daniel Omielańczuk
  • Tomasz Sarara – Dawid “Crazy” Załęcki
  • Marcin Najman – Piotr Lizakowski
  • Bob The Beast Sapp – Piotr Bestia Piechowiak
  • Toni Chaplin – Marcel Gawronek Gawroński
  • Katarzyna Laluna Alexander – TBA
  • Super Mario – Skrzypas
  • Rafał „Boro” Borkowski – 10 rywali
  • Denis Labryga – Kamil Minda
  • Albert Sosnowski – Remi Gruchała

Jeżeli jesteś zainteresowany zakładami, to zobaczysz u nas na galę Clout MMA 2 typy.