Jakub Moder był chwalony przez trenera Brighton. “Podobał mi się jego występ”

Jakub Moder był chwalony przez trenera Brighton. “Podobał mi się jego występ”
Icon Sport

Polski pomocnik powoli wraca po kontuzji, która na długi okres wykluczyła go z gry. Aby odzyskać najwyższą formę, reprezentant Biało-Czerwonych łapie minuty w rezerwach swojej drużyny. Wydaje się, że na razie wszystko idzie ku dobremu, ponieważ Jakub Moder był chwalony przez trenera Brighton.

Pomocnik reprezentacji Polski doznał kontuzji w kwietniu 2022 roku. Jakub Moder zerwał więzadła w kolanie, co jest bardzo poważnym urazem. Podczas rehabilitacji pojawiły się dodatkowe komplikacje, dlatego zawodnik tak długo pozostawał poza grą. Piłkarz Brighton w końcu pojawił się na boisku, ale w barwach drugiej drużyny. Jednak z Anglii napływają pozytywne głosy na temat dyspozycji gracza “Mew”.

Po meczu z Aston Villą Jakub Moder był chwalony przez trenera Brighton

Najpierw Jakub Moder rozegrał 31 minut w starciu rezerw Brighton z Arsenalem, a potem całą połowę w spotkaniu z Aston Villą. To właśnie po tym drugim meczu trener rezerw “Mew” wypowiedział się na temat występu polskiego zawodnika.

“Wyglądał bardzo dobrze w pierwszej połowie. Jestem zachwycony, że zyskał kolejnych 45 minut. To bardzo pozytywna rzecz dla naszego klubu, patrząc na to, przez co przeszedł Jakub. Staje się coraz bardziej odważny i naprawdę podobał mi się jego występ” – powiedział Shannon Ruth cytowany przez portal TVP Sport.

Okazuje się, że przed Jakubem Moderem bardzo ważny moment. Tomasz Włodarczyk z portalu Meczyki.pl poinformował, że już niebawem polski pomocnik może wrócić do występów w pierwszej drużynie Brighton. Wiele wskazuje na to, że reprezentant Biało-Czerwonych znajdzie się w kadrze na niedzielne spotkanie Brighton z Sheffield United.

Podczas swojej kariery w Brighton, Jakub Moder do tej pory rozegrał 40 meczów na poziomie Premier League. Polski pomocnik może pochwalić się zaliczeniem trzech asyst. Jeśli nie wydarzy się nic niespodziewanego, Polak będzie mógł poprawić te liczby już w następny weekend.

Zobacz też: Paweł Dawidowicz nie uda się na zgrupowanie reprezentacji Polski? Obrońca kontuzjowany!