Jest oficjalny komunikat ws. Fame MMA 22!

Jest oficjalny komunikat ws. Fame MMA 22!

Wielki hit staje się faktem! Fame MMA po raz pierwszy w historii odbędzie się na PGE Narodowym. To niewątpliwie znakomita wiadomość.

Fame MMA na PGE Narodowym!

Już od jakiegoś czasu pojawiały się plotki, że Fame MMA w końcu zawita na PGE Narodowy w Warszawie. Tego typu spekulacje narosły we wtorek, gdy przedstawiciele Fame MMA oznajmili, że gala nie odbędzie się w Łodzi, jak pierwotnie zakładano.

Dzień później stało się jasne, że gala Fame MMA 22 odbędzie się właśnie w stolicy. Oficjalny komunikat w tej sprawie obiegł media społecznościowe.

„TO SIĘ DZIEJE NAPRAWDĘ!!!! 6 lat istnienia federacji, 26 zorganizowanych wydarzeń spod szyldu FAME, gdzie zawitaliśmy w niemal każdym zakątku Polski: Kraków, Gliwice, Łódź, Gdańsk, Wrocław, Szczecin, Poznań, Koszalin Nadszedł ten moment, na który wszyscy z upragnieniem czekaliśmy… STOLICO, NADCHODZIMY!” – napisano.

„Już za parę miesięcy będziecie świadkami największej gali freak fight na świecie i PIERWSZEJ, która odbędzie się na największym stadionie w Polsce. Najmocniejsze zakończenie lata, dziesiątki tysięcy kibiców na żywo. TO BĘDZIE PRZEPOTĘŻNE WIDOWISKO i prawdziwie HISTOŁYCZNA GALA!” – dodano.

Wiadomo już, że sprzedaż wejściówek ruszy 10 czerwca o godz. 10:00. W ciemno można zakładać, że gala zagwarantuje mnóstwo emocji. Wydarzenie odbędzie się 31 sierpnia 2024 roku. To będzie bardzo mocne zakończenie wakacji.

W walce wieczoru dojdzie do starcia Krzysztofa Włodarczyka z Amadeuszem Ferrarim.