Oficjalny komunikat Fame MMA. Ważna zmiana ws. kolejnej gali

Oficjalny komunikat Fame MMA. Ważna zmiana ws. kolejnej gali

31 sierpnia 2024 roku odbędzie się gala Fame MMA 22. Już od jakiegoś czasu informowano, że rywalizacja toczyć się będzie w Łodzi. Ostatecznie jednak się tak nie stanie!

Inna lokalizacja. Fame MMA ogłasza zmianę!

Przedstawiciele Fame MMA wydali już oficjalny komunikat, z którego jasno wynika, że Fame MMA 22 odbędzie się w innej lokalizacji. Póki co jednak nie podano, gdzie toczyć się będą walki.

“Z przykrością informujemy, że gala FAME 22 nie odbędzie się w łódzkiej Atlas Arenie. Każdy, kto już zakupił bilet, otrzyma zwrot pieniędzy. Zapewniamy, że gala odbędzie się w zaplanowanym terminie, tj. 31.08.2024 r. Więcej informacji podamy wkrótce” – czytamy w mediach społecznościowych organizacji.

Wiadomo już, że w walce wieczoru dojdzie do starcia, które zapowiada się absolutnie rewelacyjnie. Chodzi o konfrontację Amadeusza “Ferrariego” Roślika z Krzysztofem “Diablo” Włodarczykiem. Nieoficjalnie mówi się o tym, że podczas gali Fame MMA 22 dojdzie również do konfrontacji Marty Linkiewicz z Dominiką Rybak.

Pełna karta walk na razie jest nieznana. W pierwszej kolejności jednak z pewnością ogłoszone zostanie miejsce tego wydarzenia. Plotkuje się, że organizacja zawita na PGE Narodowy. Gala Fame MMA na tym stadionie byłaby niewątpliwie wielkim hitem. W ciemno można zakładać, że na trybunach zasiadłoby mnóstwo osób. Czas pokaże, jak rozwinie się ta sytuacja.