Legia Warszawa ma na radarze kolejnego napastnika. Ruszyły negocjacje!

Legia Warszawa ma na radarze kolejnego napastnika. Ruszyły negocjacje!
Icon Sport

“Wojskowi” nadal walczą o to, by w przyszłym sezonie grać w europejskich pucharach. Mimo tego cały czas pojawiają się plotki na temat potencjalnych wzmocnień stołecznego zespołu. Jak informuje Piotr Kamieniecki z “TVP Sport”, Legia Warszawa ma na radarze kolejnego napastnika, który obecnie występuje w Major League Soccer.

Legia Warszawa na ten moment zajmuje trzecią pozycję w tabeli PKO BP Ekstraklasy. Jest to miejsce, które gwarantuje występ w kwalifikacjach do Ligi Konferencji Europy. Do rozegrania pozostały jeszcze dwie kolejki i jeśli “Wojskowi” się nie potkną, to zakończą zmagania w najlepszej trójce. Wtedy stołeczny klub będzie chciał znacząco wzmocnić swój skład i jest ponoć gotów poświęcić na ten cel nawet kilka milionów euro.

Legia Warszawa szuka napastnika. Duncan McGuire na celowniku “Wojskowych”

Jakiś czas temu pojawiła się informacja na temat tego, że “Wojskowi” są gotowi złożyć atrakcyjną ofertę Erikowi Exposito, który po zakończeniu tego sezonu odejdzie ze Śląska Wrocław. Priorytetem dla stołecznego zespołu jest bowiem wzmocnienie ataku.

Piotr Kamieniecki poinformował, że Legia Warszawa ma na radarze kolejnego napastnika. Jest nim Duncan McGuire z Orlando City. Co więcej, nie jest to ponoć już tylko badanie terenu, ale miały już ruszyć negocjacje między dwoma klubami.

Duncan McGuire to napastnik, który ma 23 lata. Jest jednokrotnym reprezentantem swojego kraju. W tym sezonie rozegrał na razie 14 spotkań, w których udało mu się zdobyć 6 goli. Co ważne, jego umowa z Orlando City wygasa z końcem tego roku. To oznacza, że amerykański zespół może nie stawiać zbyt wygórowanych wymagań finansowych względem tego transferu.

Na razie Gonçalo Feio musi radzić sobie z takim składem, jakim dysponuje. Legia Warszawa przedostatnie spotkanie w tym sezonie rozegra w najbliższą niedzielę. O 15:00 rozpocznie się w Grodzisku Wlkp. mecz z Wartą Poznań.